Mayoranna

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Chanel Le Lift La Crème Main

Chanel Le Lift La Crème Main
2021. január 7.

Olyan, mintha korrektor volna benne, picit fatyolossa teszi a kezet. Inkabb illuzio, mint valodi hatas. Enyhe viragillata van , ami nagyon hamar elillan.Tenyleg nagyon gyorsan felszivodik. Viszont eleg sokat kell hasznalni belole ahhoz, hogy erezzem is, hogy hidratal.
Inkabb olyan " csuszos/ selymesnek, szilikonosnak" erzem utana a kezem, mintsem hidrataltnak.
A csomagolasa elegans, kulonleges, szeretem elovenni, bar ahogy fogy, egyre eroteljesebben kell nyomni, nem hinnem, hogy gazdasagos es minden cseppjet ki tudom majd passzirozni. Nem fogom ujravenni, voltak jobb kezkremeim( Lancome, Dior, La prairie) amiket nem kellett orankent ujrakenni.
Bar mostanaban elgondolkodom, hogy horror aras kezkremek helyett egy finom kezmasszazs , utana paraffinos pakolassal,( tized aron) - nekem elmeny szinten is sokkal jobban bevalik.
Napi szinten hasznalva, igenybevett kezre,nem eri meg az árát.

Coco Chanel Mademoiselle L'Extrait Parfüm

Coco Chanel Mademoiselle L'Extrait Parfüm
2019. február 5.

Coco Mademoiselle-ből minden termék megvan.
Kb. 15 éve használom, napi szinten. (persze mellette van egy egész gyűjteményem parfümökből, de ezidáig képtelen voltam lecserélni az illatot)
Természetesen ezt a változatot is megvettem.
Nekem csalódás volt. Az ára 50 ezer ft körül volt egy ici-pici üvegcsének, de azt gondoltam, hogy ez az EDP illata lesz, csak még tartósabb, töményebb, olajos, tömény változatban. Teszter sajnos nincs belőle,így nem tudtam kipróbálni.
Nos, nem. Az illat hasonló, de más. A kupakjával kenegetni magam pedig nincs türelmem, mert olyan bőrközeli az illat rajtam, hogy
legszívesebben magamra locsolnám az egészet.- így nekem árban sem éri meg ez a változat.
Az illat szerintem inkább az Intense változatra hasonlít, ami nem igazán tetszik.

Van Cleef & Arpels Rose Velours

Van Cleef & Arpels Rose Velours
2019. január 10.

Sajnos nem az én illatom. Papíron tetszett nagyon, de a bőrömön egyáltalán nem olyan.
Mézes cukorka keveredik nyers, dohos szaggal.. Brrrr..(finoman érzéki... :-)
(Persze ismét egy Coco Mademoiselle esetleges lecserélési kísérlet volt ez a parfüm vásárlásom is.)
43 ezer Ft volt (Westend Douglas) ha esetleg valakit érdekel, szívesen felteszem eladásra, baráti áron. 2 fújás hiányzik belőle, 75 ml nagy kiszerelés dobozában.