Mayoranna

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 11 vétel
Megnézem

Coco Chanel Mademoiselle L'Extrait Parfüm

Coco Chanel Mademoiselle L'Extrait Parfüm
2019. február 5.

Coco Mademoiselle-ből minden termék megvan.
Kb. 15 éve használom, napi szinten. (persze mellette van egy egész gyűjteményem parfümökből, de ezidáig képtelen voltam lecserélni az illatot)
Természetesen ezt a változatot is megvettem.
Nekem csalódás volt. Az ára 50 ezer ft körül volt egy ici-pici üvegcsének, de azt gondoltam, hogy ez az EDP illata lesz, csak még tartósabb, töményebb, olajos, tömény változatban. Teszter sajnos nincs belőle,így nem tudtam kipróbálni.
Nos, nem. Az illat hasonló, de más. A kupakjával kenegetni magam pedig nincs türelmem, mert olyan bőrközeli az illat rajtam, hogy
legszívesebben magamra locsolnám az egészet.- így nekem árban sem éri meg ez a változat.
Az illat szerintem inkább az Intense változatra hasonlít, ami nem igazán tetszik.

Van Cleef & Arpels Rose Velours

Van Cleef & Arpels Rose Velours
2019. január 10.

Sajnos nem az én illatom. Papíron tetszett nagyon, de a bőrömön egyáltalán nem olyan.
Mézes cukorka keveredik nyers, dohos szaggal.. Brrrr..(finoman érzéki... :-)
(Persze ismét egy Coco Mademoiselle esetleges lecserélési kísérlet volt ez a parfüm vásárlásom is.)
43 ezer Ft volt (Westend Douglas) ha esetleg valakit érdekel, szívesen felteszem eladásra, baráti áron. 2 fújás hiányzik belőle, 75 ml nagy kiszerelés dobozában.

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés

Hyaluronsavas Ráncfeltöltés
2018. november 19.

Ma csináltattam meg,(november 9-én) a nasolabialis redőt és a száj melletti redőt és az állam és a száj közötti árkot.. 1 ml anyag kellett összesen az 1 ampulla.
Svájci minőségű hyalorun lett betöltve, a doki szerint egyáltalán nem csomósodik.
Egyáltalán nem fáj, kb 15 perc az egész, pár pici szúrás.Ne sminkeljetek előtte, mert fertőtlenítővel arcot kell mosni és az orvos is még áttörölgeti,fertőtleníti a területet. 6-8 hónap a tartóssága állítólag. Majd meglátjuk.
Bánom, hogy ennyire tartottam tőle, mert jelentős, azonnal látványos a különbség, de 2-3 nap kell a végleges állapot
kialakulásához, addigra lemegy a pici duzzanat. Semmit nem kell vele csinálni, jegelni sem, egyáltalán nem fáj utána sem.
A doki szerint másnap már lehet sminkelni is.
Ugyanennél az orvosnál csináltattam felső szemhéjplasztikát is, mert már olyan voltam, mint egy vénasszony.
Komolyan mondom, az és ez a töltés legalább -10 év.
Aki megengedheti magának anyagilag, ne féljtek tőle, csak nagyon nézzetek körül,hogy kivel csináltattok bármit magatokon.

Kérdeztétek kinél csináltattam:
Pécsett Dr. Pavlovics Gábor plasztikai sebésznél a Da Vinci magánklinikán.
Az ára attól függ, hogy konzultáción mit beszéltek meg, mennyit kell tölteni.(Én 1 ml-t kértem eloszlatva.) Árlistát találtok a honlapon.