mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Best In 1 Folyékony Hajbalzsam

Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Best In 1 Folyékony Hajbalzsam
2019. december 8.

Pénzkidobás! Vizesen, amikor felkentem még megtévesztő, azt hinné sz ember, hogy segíteni fog. De ahogy elkezd száradni a haj, ugyanolyan szálkás szénakazal lesz, mintha rá sem kentem volna. Az, hogy ezt egy spray flakonba tették, csak szemfényvesztés. Az a gyanúm, ez a sok-sok Kallos hajbalzsam valójában 1 hajbalzsam, aminek különf~le cifra nevet adnak, hogy azt higgyétek, ez valami új és hatékony formula. Soha többé nem veszek Kallos terméket.

Kallos KJMN Avocado Hajmosás Előtti Intenzív Ápoló Hajpakolás

Kallos KJMN Avocado Hajmosás Előtti Intenzív Ápoló Hajpakolás
2019. december 8.

A sok jó vélemény alapján megvettem, de már bánom, mert nem tudom, mit csináljak 1 liternyi cuccal, ami konkrétan SEMMIT nem csinál a hajammal :( Próbáltam 10 percig, 20 percig, 40 percig, 1,5 órán át, teljesen mindegy volt, az égvilágon semmit nem használt. Szálkás, száraz maradt a hajam a közepétől a végéig, pontosan ahová felkentem. Több más Kallos terméket is vettem, pénzkidobás volt egytől egyik. Soha többé nem veszek Kallos - t!

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. március 18.

Nekem nagyon nem jött be :( Leváltottam a jól bevált nappali hidratálómat, mert vágytam vmi újra, de ahhoz képest hogy ez dehidratált bőrre való sajnos az én arcomat egyáltalán nem hidratálja! Rettentően húzódik a homlokom, és ha rákenek még egy pumpálásnyit, akkor meg már elkezd kukacosodni. Szerintem ez egy normál bőrre elegendő, de vízhiányosra semmiképpen. Csalódás és annak viszont elég drága.

2 ÖSSZETEVŐ