mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

John Frieda Frizz-Ease Haar-Bändiger Original Serum

John Frieda Frizz-Ease Haar-Bändiger Original Serum
2021. május 27.

Nekem nem vált be :/ Könnyebben fésülhető a hajam, amikor felviszem, de kábé ennyit érzek. Ezt egy kifésülő spray is tudja. A szöszösödést egyáltalán nem szünteti meg. Én felvinni sem nagyon szeretem, mert olyan ragacsos. Ez csak egy adag szilikon :(

Tincs Hajformázó Zselé

Tincs Hajformázó Zselé
2021. április 29.

Nem értem azt a néhány negatív véleményt, mert ennél jobb zselét én még életemben nem használtam! Akinek valóban göndör haja van, az tudja, hogy mennyire nehéz kezelni és megtalálni a megfelelő hajápoló termékeket. Először is tisztában kell lenni, hogy milyen típusú, porozitású a hajad, mielőtt bármilyen terméket is veszel. Gyanítom, hogy a fújolók nincsenek tisztában a saját hajuk igényeivel. Ez a zselé egy csoda!! Ott kezdődik, hogy az állaga kellemesen folyós, így könnyebb eloszlatni a hajon, mint bármilyen hagyományos zselét. Mivel a termék készítője maga is göndör hajú, így pontosan olyan állagúra készítette, ami ideális! Sokkal egyenletesebben tudom eloszlatni a hajamon. A másik, amit imádok benne, hogy NEM ragad!!! Ezért már önmagában tudnék 5 csillagot adni! Ami problémám mindig megvolt más zselékkel, hogy megkeményednek a hajon. Hát ez nem! Olyan szép, definiált, rugalmas csigáim vannak tőle, amit semmilyen más termékkel nem tudok elérni. Én törölközővel át szoktam nyomkodni. Szép fényes is lesz tőle a hajam, ezt leginkább a fotókon látom, ahogy állunk egymás mellett, az én hajam fényes, a többieké meg nem :) Summa summárum, ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megvenném, mert ez a zselé egyszerűen fantasztikus!! Csodaszer! A csomagolása nem igazán érdekel, a belbecs többet ér a külcsínnél! Az össze gyönyörű csomagolású, ennél sokkal drágább zselé landolt a kukában, mert semmit sem érnek! Én csak azért imádkozom, hogy nagyon sokáig elérhető legyen, mert nekimegyek a Dunának, ha nem gyártják többé!!!!!

Eveline Cosmetics Big Volume Explosion Szempillaspirál

Eveline Cosmetics Big Volume Explosion Szempillaspirál
2021. április 29.

Nekem bejött ez a spirál is! Igaz, van az Evelinnek ennél jobb spirálja is, de mikor azokat éppen nem kapom meg, vettem már ebből is és nem voltam csalódott. Kicsit nehezebb a keféjével dolgozni, de ezzel is tudok gigászi pillákat varázsolni. Nekem a tartósságával sem volt gond. Jó kis spirál!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ