mazsola

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Pantene Pro-V Go Longer Hajregeneráló Krém

Pantene Pro-V Go Longer Hajregeneráló Krém
2021. augusztus 21.

Most már jó pár alkalommal használtam és azt kell mondjam, hatalmas csalódás! Konkrétan semmit sem csinál a hajammal. Korábban a Love your curls leave-in-t használtam, amit szerettem, de mostanában sehol nem találtam. Azért vettem meg ezt, mert gondoltam lesz annyira jó, mint a göndör hajra való, de tévedés. Ez eleve egy hígabb krém és akár száraz, akár nedves hajra kenem, amint megszárad, seprű lesz az egész hajvégem. Már nagyon fáraszt, hogy nem lehet egy normális hajápolót kapni, sorra próbálom őket ki és mind a kukában landol! Pedig ez sem olcsó, 2 ezer forintért már illene egy használható terméket gyártani, kedves Pantene!

John Frieda Frizz-Ease Haar-Bändiger Original Serum

John Frieda Frizz-Ease Haar-Bändiger Original Serum
2021. május 27.

Nekem nem vált be :/ Könnyebben fésülhető a hajam, amikor felviszem, de kábé ennyit érzek. Ezt egy kifésülő spray is tudja. A szöszösödést egyáltalán nem szünteti meg. Én felvinni sem nagyon szeretem, mert olyan ragacsos. Ez csak egy adag szilikon :(

Tincs Hajformázó Zselé

Tincs Hajformázó Zselé
2021. április 29.

Nem értem azt a néhány negatív véleményt, mert ennél jobb zselét én még életemben nem használtam! Akinek valóban göndör haja van, az tudja, hogy mennyire nehéz kezelni és megtalálni a megfelelő hajápoló termékeket. Először is tisztában kell lenni, hogy milyen típusú, porozitású a hajad, mielőtt bármilyen terméket is veszel. Gyanítom, hogy a fújolók nincsenek tisztában a saját hajuk igényeivel. Ez a zselé egy csoda!! Ott kezdődik, hogy az állaga kellemesen folyós, így könnyebb eloszlatni a hajon, mint bármilyen hagyományos zselét. Mivel a termék készítője maga is göndör hajú, így pontosan olyan állagúra készítette, ami ideális! Sokkal egyenletesebben tudom eloszlatni a hajamon. A másik, amit imádok benne, hogy NEM ragad!!! Ezért már önmagában tudnék 5 csillagot adni! Ami problémám mindig megvolt más zselékkel, hogy megkeményednek a hajon. Hát ez nem! Olyan szép, definiált, rugalmas csigáim vannak tőle, amit semmilyen más termékkel nem tudok elérni. Én törölközővel át szoktam nyomkodni. Szép fényes is lesz tőle a hajam, ezt leginkább a fotókon látom, ahogy állunk egymás mellett, az én hajam fényes, a többieké meg nem :) Summa summárum, ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megvenném, mert ez a zselé egyszerűen fantasztikus!! Csodaszer! A csomagolása nem igazán érdekel, a belbecs többet ér a külcsínnél! Az össze gyönyörű csomagolású, ennél sokkal drágább zselé landolt a kukában, mert semmit sem érnek! Én csak azért imádkozom, hogy nagyon sokáig elérhető legyen, mert nekimegyek a Dunának, ha nem gyártják többé!!!!!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ