mazsola13

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2018. augusztus 30.
(!)

Tesztelésre kaptam, többszöri használat után írom le a véleményemet.

Állagát tekintve nem mousse, tehát nem habos, hanem könnyű joghurt szerű. Az illata mű, nekem inkább barackos-mangós, mint epres.
Nincs extra hidratáló hatása, viszont nagyon gyorsan beszívódik, nincs az a zsíros érzés utána. Nem kell sok belőle, így elég kiadós termék. Napi - két napi használat mellett hatásos, de mivel könnyen beszívja a bőr, inkább használom ezt sűrűbben, mint egy hidratálóbb verziót, amivel "száradni" kell.

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2018. augusztus 30.
(!)

Tesztelésre kaptam, többször használtam, hogy releváns legyen a véleményem.

Kiadós termék, kevés elég belőle, mert nem olvadnak el olyan gyorsan a cukorszemek. Nem is érdemes sokat felvinni, akkor már túl erős, karcolja a bőrt. Aki az erősebb bőrradírokat szereti, annak be fog válni, arcra egyáltalán nem ajánlom, de nem is az a funkciója. Én jobban szeretem a kávézaccos testradírokat, viszont ennek a használata nem jár annyi kosszal.
Az illata mű, nem hidratál egyáltalán, utána mindenképp testápolót kell használni.
El fog fogyni, mert alapvetően nem rossz termék, de nem venném újra, jobban szeretem azokat a radírokat, amik egyben hidratálnak is és kíméletesebbek egy kicsit.

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza
2018. július 6.

Eddig úgy gondoltam, hogy csak porral és ecsettel lehet természetes szemöldököt készíteni, de ezzel a ceruzával is nagyon szép és természetes a végeredmény. Kicsit waxos, ami fixálja a szálakat, és ha túl erősre sikerül a festés, a másik végén lévő kefével menthető a helyzet, kicsit megigazítod vele a szemöldököd, eloszlatja a felesleget.
Már megvettem belőle az utánpótlást, pedig még az első is alig fogyott, ami nálam nagyon ritka.