mazsonyul

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aden Folyékony Ajak Tinta

Aden Folyékony Ajak Tinta
2014. július 23.

Nekem a málna (02) árnyalat van meg, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Nálam ez már a "must" kategória, egy ilyen kell, hogy legyen nálam. Elég erőteljes színe van és időnként nem tudom kulturáltan feltenni, kicsit durung az applikátora, valahogy mindig sikerül mellékennem (lehet, hogy ez nem a termék hibája?!). Kicsit lassan szárad, de ha egyszer odakötött, akkor ott is marad, garantáltan lehet mellette enni, inni, marad még belőle utána is. Én mondjuk kombinálom más rúzzsal, csak azért, hogy színeket újítsak. A szaga tényleg elég fura, engem a régi diafilmekre emlékeztet...de szerencsére a számon már hamar elillan. Nem vert ki, nem szárított, szóval kellemetlenségem nem volt miatta. A kiszerelés és az ár is baráti, újravevős, de attól még messze vagyok, mert elég gazdaságos. Szóval mindent összevetve nálam ha nem is csodaszer, de mivel kedvenc, nem vonok le tőle csillagot, megy az 5-ös. :)

L'Occitane Cherry Blossom

L'Occitane Cherry Blossom
2014. július 23.

Kedvenc! Kellemes, lágy, leheletfinom cseresznyevirág illat, semmi tolakodó vagy a hatást romboló összetevő nincs benne, de nem is érzem, azt a pluszt, amitől "orrbamászó" lenne, szimplán kellemes illat, de semmi extra. És sajnos szerintem sem tartós, el bírnék még viselni egy kis "tolakodást" tőle. Ami még nagyon fontos, nem csíp, nem köhögtetett meg és még az üvege is szép, kissé nosztalgikus benyomást kelt. Szerencsére én úgy nyertem, úgyhogy nem kellett kifizetnem az árát, mert azért az horror ilyen könnyű, nem valami rafinált parfümért. Elsősorban a melegebb hónapokra ajánlható. Szerintem biztonsági játékos a L'Occitane, mert ezzel az illattal nem lehet mellélőni, itt maximum az erősségén lehet dilemmázni, amúgy vakon is megvehető. Mivel egy fillért sem adtam érte, ezért az ára miatt nem vonok le, megy az 5 csillag.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2014. július 23.

Nagyon tetszik az állaga, a kezemben olaj, vízzel a testemre kenve viszont krémes lesz. Hasonlóan működő termékkel még nem találkoztam az olajosok között sem. Először tetszett az illata, aztán egy-két használat után egyre émelygősebbnek éreztem, alig vártam, hogy kijöjjek a zuhany alól, hogy ne irritálja a szaglószerveimet. Lehetne valami enyhébb mandula illat is, mint pl. a kézkrémé, mert ez több mint tolakodó volt, hogy undorodtam tőle, de azért elfogyott. Nagyon szerette a bőröm, jó érzés volt használni. A csomagolás, dizájn kifogástalan és jó sokáig kitartott egy flakon, mert nagyon kevés mennyiség is, nagyon jól teljesít. Hát az ára...na igen, az borsos! Én mondjuk akcióban vettem, és örülök, hogy kipróbálhattam ezt a terméket, de a (számomra) szaga miatt nem fogom újravenni. Sajnálom, mert tényleg jó termék. Ha egyszer modernizálnák az illatát, biztos beújítanék még egyet. De ezért csak 3 csillagot tudok adni.