MeaGNewcastle

Regisztráció dátuma: 2020. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avène Cleanance Solaire SPF50

Avène Cleanance Solaire SPF50
2021. április 26.

A legjobb fényvédő amit eddig használtam a problémás pattanásos bőrömre!!!
Ajándék volt, mert több Avene Cleanance terméket vettem egyszerre, de mind csak halogattam a kipróbálását, mert volt más faktoros krémem, ill. másik fényvédőm, Bioderma, amivel rossz tapasztalataim voltak, így ezt valahogy féltem is kipróbálni. De micsoda meglepetés volt mikor rászántam magam hogy használjam. Egy laza krém ami nem zsíros, könnyen kenhető, nem kukacosodik, bármire is kenném rá, vagy bármit is kennék rá, gyorsan beszívódik, nem fénylik egy egész nap után sem, és nem okoz gyulladást vagy pattanásokat...egy halvány fehéres réteget hagy maga után, de kis idő múlva teljesen beszívódik és eltűnik. Egyszerűen imádom ezt a fényvédőt! Ajánlom mindenkinek, nem csak a problémás bőrüeknek, mert jól hidratál de matt marad :)

Avène Cleanance Expert

Avène Cleanance Expert
2021. április 26.

Update: ahogyan írtam, elhasználtam a krémet a dekoltázs/ hátamon, ott egyszerűen csodákat művelt! El sem hittem, de egy felkenés után eltűnt a pattanások naygrésze és a bőrpír, folyamatos használat után pedig nagyon szép egyenletes lett a bőrképem ezeken a területeken. Vettem is egy új tubust nehogy kifogyjak belőle és nagyon örülök hogy arcon kívül ilyen hatásos :)

Régóta szemeztem az Avene Cleanance termékekkel, de nem mertem kipróbálni a sok vegyes vélemények miatt. Végül akciós csomagban rendeltem meg ezt a krémet, cleanserrel és micellás vízzel együtt, így volt egy teljes Avene rutinom, amit majdnem teljesen el is használtam, ami ugye több hónap alkalmazást jelent.
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, tág teli pórusok és bőrpír. Néha a bőr alatti pattik felszínre jönnek, begyulladva fájdalmasan, sok idő míg megtelnek, képtelenség szakszerűen kinyomni, míg mélyről is kijön minden belőle, sérül a körülötte lévő bőr, amitől még csúnyábbak lesznek a foltok és hegek.
Nem mondanám hogy rossz termék, hogy nem hatott vagy rontott volna a bőrképemen, DE...nem is volt az igazi, mintha egy idő után hozzászokott volna a bőröm és nem ugyanazt a hatást nyújtotta volna, mint az elején.
Kellemes könnyű krém az állaga, jól kenhető, jó az illata, bár hosszútávon én már rosszul voltam tőle. Hatásos volt az elején, szépen eltűntette a pirosodást a bőr alatti pattanásokat, a nagyobb gyulladt fájdalmasakat is jól kezelte. Sokszor spot treatmentként is alkalmaztam és jobban bevált mint egy speciális spot krém, de aztán mintha megállt volna a fejlődés, sőt száraz érdes felületek is megjelentek az arcomon, amikor vettem hozzá egy Cleanance Mat krémet, ami nem segített a hidratálásban sem és a pattanások eltűntetésében sem, így leálltam velük. A kb. 1/4 megmaradt terméket mostmár csak a hátamra kenem vagy spot treatmentként használom, így teljesen jól működik, de nem hiszem hogy újravenném...

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2021. április 26.

Új fényvédőt akartam kipróbálni, így találtam rá erre a látszólag csodára.
Egy 50 faktoros multifunciós ápóló- védő krém normál áron, kell ennél több? Hát kell, mert ez egy rémálom!
Már megjártam egy másik Bioderma fényvédővel, de most aztán egy életre tanultam belőle, soha többet Bioderma fényvédő!!!
Az illata a C vitamin miatt a szokásos, savanyú fémes, amit utálok, de tul tudnám tenni magam rajta, ha azt hozná amit ígér. Az állaga sűrű zsíros, felkenve be sem szívódik, máris kukacosodik és lepereg. Mivel nem akartam egyből a kukába dobni így kísérleteztem vele egy kicsit, legjobb eredmény akkor volt ha alatta nem volt semmi, sem serum, főleg nem krém és ha a felkenést gyorsan végeztem és nem masszírozgattam egyáltalán...de utána a nap folyamán akárhányszor hozzányúltam az arcomhoz pergett is le...egyszóval, használhatatlan! Nagyon nem ajánlom senkinek!

1 MÁRKA