meaviolet

Nail Polish Maniac blog
Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Nail Polish Maniac blog
Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2020. november 25.

Nem tudom mi történt ezzel az illattal, mert kb 1-2 éve a drogériában csuklóra fújással estem szerelembe mondván úristen édes-mély-fűszeres dög! Ma a kezemben tudhattam, de valamit erősen megváltoztathattak az összetételén (a Fragranticán is rengeteg ilyen kommentet olvasni) mert egy abszolút nulla hatósugarú, művaníliás édesség az egész, amikor kifújtam, nem hittem az orromnak. Néha nyomokban emlékeztet arra amiért anno beleszerettem, néha valamiért olyan, mintha meggy is rejtőzne benne (pedig nincs benne hasonló jegy sem), de ez így katasztrofálisan szomorú. Ezt a művaníliás, bőrközeli tömény édességet a Police Forbidden darabja produkálta rajtam utoljára, és azért közel s távol sem egy kategória a kettő.Hatalmas csalódás számomra az A La Folie.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2016. augusztus 17.

Lehetek kegyetlenül őszinte? Ennek olyan illata van a bőrömön, mintha valaki bement volna előttem a wcre elvégezni a dolgát, aztán befújt volna még emellé valami ritka büdös fás-citrusos illatú légfrissítővel. Uhh. Nem. Nekem legalább is nem.

Original Source Zöldbanán & Bambusz Tusolótej

Original Source Zöldbanán & Bambusz Tusolótej
2016. augusztus 14.

Ááá, szerelem! Nem volt még banán illatú tusfürdőm, ez meg egyből levett a lábamról, amikor megszagoltam. Kicsit híg és folyós, nehezen habzik, de az illatáért elnézem neki. ^^

2 ÖSSZETEVŐ

Alumina Magnesium Metasilicate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen