medgirl

Regisztráció dátuma: 2015. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk
2017. március 11.

Akciósan vásároltam meg a Perfect Pink árnyalatot. Én valamiért azt gondoltam, hogy 1 rétegben egy szép, visszafogott, halvány rózsaszín árnyalat, ami kiváló azokra a napokra, amikor nincs időm lakkozni, de mégis ápolt hatást szeretnék elérni. Emiatt először nagy csalódás volt, ugyanis rögtön láttam, hogy 1 rétegben vállalhatatlan, nehezen lehet szépen eloszlatni a körmökön. Nekem a tökéletes fedéshez 3 réteget kell felvinnem, ami elég bosszantó! Az első réteg gyorsan megszárad, viszont a 2. réteg után már több időre van szükség mielőtt felviszem a 3. réteget. A végeredmény viszont tetszik, és nekem 5 napot kibírt a körmeimen, igaz én használok hozzá fedőlakkot is! Csak a színe és a tartóssága miatt kap 3*-t, eredeti árán tuti nem venném meg, mert szerintem semmivel sem tud többet mint bármelyik másik körömlakk.

Avon Naturals Aloe Vera és Gyapot Hidratáló Arcmaszk

Avon Naturals Aloe Vera és Gyapot Hidratáló Arcmaszk
2017. március 11.

Pár hónapja használom ezt a terméket és összességében elégedett vagyok! Mikor elfogyott az arckrémem és még nem döntöttem el, hogy milyet veszek, ezt a terméket használtam minden este. Hidratálni hidratált, de nem tart sokáig a hatása. Nekem tetszik az illata, viszont lemosni kissé macerás. Akciósan lehet újravenném!

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. február 7.

Már 2 hónapja használom minden este ezt az arclemosót és nagyon meg vagyok vele elégedve! Problémásnak nem mondanám a bőröm, de azért néha-néha kijött 1-2 pattanás az arcomon. Én sokkal egészségesebbnek látom a bőröm mióta ezt a terméket használom és nem szárít, ami nagy pozitívum! Mindig 2 pumpányit teszek fel az arcomra, ami pont elég ahhoz, hogy egy kicsit felhabosodjon és el tudjam dolgozni. Kb. a negyede fogyott el idáig a terméknek, így még jó sokáig elég lesz. Ha elfogy valószínű újra fogom venni, bár kicsit drágának találom. (Ha nem lett volna benne a dm kedvencek dobozban, akkor biztos nem vettem volna meg az eredeti áron)