Medve21

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

aussie SOS Supercharged Repair Hajmaszk

aussie SOS Supercharged Repair Hajmaszk
2021. szeptember 26.

Egy gyógyszeres kezeléstől tönkre ment a hajam és hosszú ideje keresek valamit, ami életet lehel bele és a sok sok próbálgatás után azthiszem megtaláltam a befutót. HATALMAS mennyiségű termék van a tégelyben,nagyon gazdag, sűrű krém, engem grapefruitra emlékeztet az illata. A leírás szerint használom és tényleg fantasztikusan puha és könnyenebben kezelhető fényes hajat eredményez. Teljesen áron nagyon drága, de drogériákban gyakran akciós.

Uriage Termál Kézkrém

Uriage Termál Kézkrém
2021. augusztus 6.

Nagyon szuper kézkrém, talán az eddigi legjobb, amit próbáltam! Hamar beszívódik, alig kell egy borsónyi mennyiség és az illata is nagyon kellemes (olyan mint a márka testápoló balzsamjának). Nem alkot réteget a bőrön nem lesz tőle nyálkás stb.

Uriage Termál Hidratáló Water Essence

Uriage Termál Hidratáló Water Essence
2021. augusztus 4.

Első benyomásra teljesen olyan illatra(barackos) és hatásra mintha a water jelly terméket hígították volna fel, nem mintha ez gond lenne mert az a kréme is kiváló az Uriagenak. Nagyon szépen feltölti a bőrt és hidratál de biztosan nem elég annak akinek száraz a bőre. Gazdaságos,sokáig elég lesz és árban jobban megéri mint a 40 ml hidratálói a márkának. Mindenképp újra veszem ha egyszer elfogy.