Mehecske

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dove Talco Deo Spray

Dove Talco Deo Spray
2020. január 15.

Egyetlen pozitívuma a púderes friss illat. Nade a felfújás pillanata után a nem létező hatása is elillan azon nyomban. Sajnos nekem egyaltalán nem segít a szagok ellen, most télen talán még egyszer rápróbálok, de tavasztól őszig használhatatlan. Az inkább ne fújj magadra semmit kategória, mert ha használod büdösebb leszel, mint valaha... :D Jaa, és alig használtam (fenti okokból) de már gyakorlatilag alig van benne. Talán jobb is így. :D

Balea Avocado & Honig Arctisztító Hab

Balea Avocado & Honig Arctisztító Hab
2020. január 10.

Ellentétes vélemények fogalmazódnak meg bennem ezzel a termékkel kapcsolatban. Ár-érték arányban kiváló...lenne ha... nem lenne az a borzalmas mellékszaga. Kinyomom a habot, jajdejóó, fincsi illat, jó állag, nade 2 mp és jön az a furcsa, számomra émelyítő, fodrászatokból kiáradó szag, mi is az.. amivel szőkítik a hajat, olyan ammóniás, vagy nem tudom. Ahogy masszírozom a bőrömbe, próbálok nem levegőt venni, mert rosszul vagyok a szagától. Egyébként jól tisztít, nem szárít! és napi 2 használattal (én kettőt pumpálok egy alkalommal, és bőven elég) nagyjából 10 hétre elég. A szaga miatt nem tudom, hogy hány csillagot vonjak, de mivel más problámám nem volt vele, ezért csak egyet. Jóindulattal.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. október 31.

Első Carmex ajakápolóm, vegyes érzésekkel. Pozitívum azért több akad: csomagolás: praktikus, könnyen felvihető, higiénikus. Állag: sűrű, de nem túlzottan, pont annyira, hogy egy őszi-téli szeles időben az esetleg felrepedezett bőrt az ajkakon és az orr környékén (mert erre is lehet használni) kitöltse.Illat: nekem kellemes, bár néha mintha megkörnyékezne a penészesség is. Nem tudom, ez mitől lehet, de mégsem zavar, mert tudom, hogy friss a termék és nincs vele gond. Ápolás: megfelelő, bár az igazán igénybe vevő időjárást még nem tudtam letesztelni. Sőt, van a családban herpeszre hajlamos ember, így vele ezt is majd kipróbálom... Negatívum: nálam a kámfor-mentol kombó. Sajnos csíp. Nem mindig egyformán, de kellemetlen. Első alkalommal 15 perc kellett, hogy elmúljon. Rendszeres használattal csökkent ez a csipős érzés, de nem jó. Aki nem bírja ezt, annak nem ajánlom, egyébként viszont nagyon is!

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ