mekhrba

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel
2018. október 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívja a bőröm, mire eldolgozom az arcomon,addigra már be is szívta. Mattítja is az arcbőrömet, valamint sminkalapnak is kiváló. Nem okozott sem pattanásokat, sem mitesszereket, az illata is kellemes ( bár ez nálam nem fő szempont). Mivel nagyon kevés kell belőle, tényleg elég egy borsónyi is bőven, így szerintem sokáig fog tartani, a fényvédelem pedig plusz pont. Eddig újravevős termék :)

Már a második tégelyt használom belőle, továbbra is nagyon szeretem és lassan is fogyott el.

Igazából nem értem, hogy valakiknek, hogy van ideje azt figyelni, hogy egy márkára hány értékelés jön, én ezt tartom furának. Plusz attól, hogy valakinek nem vált be egy termék, attól más véleményezőknek beválhat, nem egyforma a bőrünk. (Egyébként semmi közöm a márkához, egyszerűen nekem bevált pedig sok mindent teszteltem.)

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2018. június 21.

Az egyik blogger facebook csoportjában (ahol egyébként a nevét is kapta) nyertem ezt a terméket. Nagyon elégedett vagyok vele, bár a fekete részt én jobban tudom hasznosítani. Szépen kitisztítja a pórusaimat, a mitesszereimen is segített. A fehér rész pedig jól hidratál. Használata közben azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne ha a márka kijönne egy olyan maszkkal is, amiben a fekete rész tulajdonságai vannak meg, és szerencsére teljesült a vágyam. Ezek után én azt a maszkot veszem meg, de ezt is jószívvel ajánlom mindenkinek, hiszen tényleg hatásos, nem utolsó sorban pandának lenni is cuki, valamint az illata is finom. :)

Magister Products Biorytmus Dezodor

Magister Products Biorytmus Dezodor
2018. június 5.

Nagyon szeretem ezt a dezodort, sok alumentes deot próbáltam, de egyik sem vált be. Nálam jobban teljesít az alumíniumos társainál is. Az izzadást nem gátolja, de nem leszek büdös, pedig reggel kenem csak magamra, kifejezetten tetszik, hogy napközben is lehet érezni a kellemes, friss illatát. Stresszes körülmények között is próbáltam, akkor sem lettem büdös, csak a deo illata érződött. Mindenképpen újraveszem, az egyetlen problémám az, hogy sokszor készlethiány van.

5 ÖSSZETEVŐ