melange

Regisztráció dátuma: 2010. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém
2019. május 29.

Anyukámtól kaptam, hogy valami megmentse a szétfertôtlenített kezeimet. Jelentem, megmentette! Most meg, hogy láttam az árát, kétség sem fèr hozzá, higy csodaszer! :)

First Aid Beauty Coconut Skin Smoothie Priming Moisturiser

First Aid Beauty Coconut Skin Smoothie Priming Moisturiser
2019. május 29.

Kb. 2 hétre elegendő kis kiszerelésem volt ebből a krémből és azóta is vágyakozom utána. A bőröm imádja..azonnal gyönyörű, egészséges bőrképet ad, és meg is tartja (nem okozott bőrhibát). Az összetevôi is szépek, illata rendben.
Az ára miatt alapból rá sem néznék, de ebben azbesetben kezdek elbizonytalanodni.. imàdat! :)

Uriage Aquaprécis Gélkrém

Uriage Aquaprécis Gélkrém
2018. szeptember 16.

A jo oldala... Konnyu allagu,gyorsan beszivodo krem.
Az arnyoldala... Az illata annyiraberos,hogy alig birom elviselni. Viszont ennel is nagyobb gond,hogy annak ellenere,hogy elvileg hypoallergen, nalam boregest es pirosodast okozott.
Nagy csalodas:(

2 MÁRKA

13 ÖSSZETEVŐ

Ribes Nigrum (Black Currant) Leaf Extract i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Bark Extract i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.