melanie500

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Etude House Soonjung Hydro Barrier Cream

Etude House Soonjung Hydro Barrier Cream
2020. március 8.

Up 2020.03.08.: elajandekoztam az ekcemas, rosaceas, vizhianyos, szaraz boru baratnomnek es o az egekig magasztalja!! Szoval ajanlom kiprobalasra mindenkeppen. Zsiros borueknek is, akiknek bevalt a soon jung tonik, vagy emulzio. Csak en vagyok olyan "szerencses" , hogy a soon jung termekcsalad kicsinalta a boromet.

2019.11.17: Ne csillagok alapjan vasaroljatok. Ez egy jo krem! Csak nekem nem valt be. 😄 Komolyan en sajnalom a legjobban! Hat ebbe nincs semmi, ami arthatna barkinek! Es lam megis van, mert en fajo modon pattanasos, mitesszeres lettem tole. Jo az allaga, jol hidratal, estere es nappalra is hasznalhato, hihetetlen puha lesz tole a bor. Jar hozza cuki kis spatula, hogy veletlenul se bacizd ossze a kremet. Es le kell pontozzam, mert szamomra megis hasznalhatatlan. Duuuuuurvan megnyomoritotta a borkepemet. Asszem felhagyok a koreai hidratalo kremekkel.

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2020. február 24.

Jó, én is beálltam a sorba. Pedig azt hittem, hogy engem a hialuronsav szárít, irritál, pattanasokat okoz, stb., és eddig szó szerint haragudtam erre az összetevőre. Hithű anti-hialuronsavista voltam. Aztán csak nem bírtam magammal és győzött a kíváncsiságom, mindenki annyira dicsérte ezt a tonikot. Vízhiányra is javasolják az összetevőt, 30 felett pedig csak ezt a 3 szót ismerem: hidratálás, hidratálás, hidratálás. Jó, nem csak ezt, de ez az egyik alappillér. Szóóóvaaaaal... Az a helyzet, hogy megtértem. Imádom! Megtanultam a leckét, hogy nedves bőrre kell használni és lám, máris nem szárít. Jé! Tehát nedves bőrre viszek fel kb 5-6 cseppnyi adagot, jut belőle nyakra, dekoltázsra is bőven és hagyom teljesen beszívódni, csak ez után kenem a többi cuccomat. Szépen feltölti a bőrt. Nem azonnali hatást eredményez, legalábbis én csak pár használat után éreztem, hogy eszméletlenül puha a bőröm. Olyan jó tapizni! Hámlasztás és c vitaminozás előtt nem használom, így nálam csak minden másnap kerül elő, ezáltal még annál is gazdaságosabb, mintha mindennap használnám. Nagyon lassan fogy, mert sűrűbb, gélesebb állaga miatt nem folyik össze - vissza hálistennek. Viszont megújították, már 3 féle hialuronsav van benne, kicsit más az inci is. Remélem az is ilyen jól fog majd teljesíteni, mint ez (már ha ez valaha elfogy)! Nyárra szerintem beszerzek egy esszenciát még és voilá, le is vagyok tudva a hidratálással a zsíros bőrömre. Szerelem, szeretem!

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence
2019. december 8.

Aztapasztacipopaszta! Ennyi. Teljes elkepedes. Nekem ez a cucc kell eletem vegeig! Volt 2-3 kemeny honapom az arcborommel az ujonnan sikertelenul kiprobalt termekek hatasara. Talan most kezd helyreallni a borom (es beallni a rutinom ujra jol) es nagy reszben ez ennek az esszencianak koszonheto. Csak egy 30 ml mintam van es mar a felét elhasznaltam. A maradekra ugy vigyazok, mint a himes tojasra es csak veszhelyzetben veszem elo a nagy meret megerkezeseig. O maradt utoljara a megvasarolt termekek garmadajabol kiprobalasra. Teljesen szetcsesztem a borom. Volt dolga. Napokig este lemoso es csak Ő, reggel hidratalo es fenyvedo. De volt, hogy reggel is felraktam arc tisztitas utan. Ennyi volt a borapolasom tobb, mint 1 hetig. Szoval mondhatom, hogy teszteltem a tudasat alaposan. Az illata szamomra nagyon kellemes, gyogynovenyes, teas. Az elso ami feltunt a hasznalatanal, hogy azonnali es tartos extra puhasagot ad a bornek. A gyulladascsokkento es gyogyito ereje fantasztikus. A pattanasokat mar egy ejszaka alatt gyogyitotta, lehuzta a gyulladast roluk. A friss sebeket szinten 1 ejszaka alatt behegesitette. A mitesszereket is visszafogta, az irritalt boromet szepen lenyugtatta. Folthalvanyitast nem tapasztaltam, de ezt nem is igeri. Nem veletlenul slager Koreaban. Nem hittem el, hogy egyetlen osszetevo ilyen hatassal lesz a boromre. Nekem megeri befektetni ra. A 150 ml egyebkent sokaig eleg lesz, mivel eleg par csepp ebbol a nedubol. Csodaszer. Talan meg soha nem irtam termekre itt ezt a szot. Hat ez a lotyi kierdemelte.

14 ÖSSZETEVŐ