melanie500

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Tindigo Revived&Radiant C-Vitamin&Peptid Szemkörnyékápoló Szérum – Anti-Aging

Tindigo Revived&Radiant C-Vitamin&Peptid Szemkörnyékápoló Szérum – Anti-Aging
2021. április 29.

Szerintem nem rossz, de nem is csodacucc. Mondjuk látványos változást nem tapasztaltam. Az állaga nagyon tetszett, ilyen folyékony lotion ami könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Hidratáló szerintem kell fölé, mert nem hidratálóról beszélünk, hanem szérumról. Az a helyzet, hogy nem hiányzik a készletemből, inkább csak a tudat volt jó, hogy van külön szemszérumom. Lehet azoknak jó lesz, akik mondjuk durva kezeléseket kapnak az arcukra és nem kenhetnek anti-ageing dolgokat magukra.

Pupa Glow Obsession Compact Highlighter

Pupa Glow Obsession Compact Highlighter
2021. április 11.

Az a baj, hogy nem tudok mihez viszonyítani, eddig ezt az egy highlightert sikerült kipróbálni. Szerettem volna egy szép highlightert, ami hétköznapokra hordható, mert nem feltétlenül akartam látszódni az űrből. A MAC-ben bazári bohócoknak való, óriási csillámokkal telit találtam nulla természetes hatással, a drogériásokról szintúgy ne beszéljünk. Online nem mertem rendelni, betértem a pupába és rátaláltam erre. Azt hiszem a legvilágosabb árnyalat van meg, pezsgős kissé ezüstös színű. Rajtam nagyon természetes, szép fénye van. Talán egy kicsit megül a bőrön, nem olvad bele annyira, mint kéne, de ez legyen a legnagyobb hibája. Jó alapozó felett sokáig tart. Remélem nem szüntették meg! Szereznem kell belőle utánpótlást.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. április 11.

Sokáig használtam és szerettem is. Tényleg brutál tartós, rácuppan a bőrödre. Szépen tartja az összes por állagú terméket magán, nem fénylik át, max bőrfényűre, kevés púder is elég a fixálásához. Volt olyan, hogy elkapott egy tavaszi zápor, mindenem elázott, de a sminkem tartott, mint a taft, meg se mozdult. Viszont munkanap végére engem kicsit szárított az orcáimon (t-vonalban zsíros bőröm van) és ki is emelte a szárazabb részeket, ha nem hidratáltam elég jól alá és beleült a ráncokba is azért. De bármikor visszatérnék hozzá, mert ilyen minőségű, ekkora színskálával rendelkező alapozót itthon nem találni még egyet, ha az ára nem lenne ennyire magas és kivennék végre belőle a teljesen felesleges fényvédőt. Sose fogom neki megbocsánatni, hogy esti vakus fényképezésnél hullafehér arcot varázsol és emiatt úgy tűnik, mintha az arcod külön életet élne a tested többi részétől.

15 ÖSSZETEVŐ