melanie500

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Inglot All Covered Face Foundation

Inglot All Covered  Face Foundation
2022. május 11.

Na kérem. Megtaláltam a EL DW dupeját, bár árban közel sem dupe. Nálam viszont óriási előny, hogy ebben végre nincs fényvédő, így vakus fényképezésnél sem él külön életet az arcom a nyakamtól. Nagyon szépen terül és könnyű eldolgozni. 2-3 kisebb (most már kisebb) pumpát használok az arcomra, így egy tubus nekem nagyjából fél évig elég. Nap végére ez is átfényesedik a kényesebb területeken - hiába fixálom púderrel -, nálam ez a két szemöldök közötti rész és a homlok közepe, de nem vészes és az arcom többi részén lerobbanthatatlan, pedig nem nem használok primert. Tavaly év eleje óta egeszén múlt hónapig katasztrófális állapotban volt a bőröm szervi gyulladás miatt, és állandóan durván pattanásos, mitesszeres voltam és foltokból sem volt hiány, nem használt a legfaszább rutin sem. A szüleim, ha vendégségben aludtam náluk, volt olyan, hogy smink nélkül megjegyezték, hogy olyan vagyok, mint egy tini, meg, hogy fúazta te aztán jól sminkelsz, mert ez a rengeteg folt és pattanás nem is látszódott eddig. (Kedvesek, mi?) Ezt azért írtam le, hogy szemléltessem a fedését. Brutál jó! Minden piros és barna foltot, pattanást elfed, igaz nem egy vékony rétegben, viszont rétegezve sem lesz maszkos hatása. Most kezd helyre állni a bőröm, kezelve a gyulladást és sírok a boldogságtól reggelente a tükörben, hogy mára már csak a foltok maradtak, meg a mitesszerek, de azok sem olyan durván, mint ezt megelőzően. Így még szebben terül, elég kevesebb mennyiség is és a halványodó foltokat már egy rétegben is fedi. Plusz pont, hogy nyáron is simán használtam és nem fulladt alatta a bőröm és nem is fényesedett jobban, mint hűvösebb időben. Plusz pont 2: szilikon alapú termék, én érzékeny vagyok rá, ha csak tehetem kerülöm, mégse készül ki a bőröm tőle. Zseni.

Pupa Vamp! Compact Duo Eyeshadow

Pupa Vamp! Compact Duo Eyeshadow
2022. április 16.

Nekem a 001-es változat van meg. Még pedig azért, mert volt egy überkirály, legszebblegjobb (természetesen) limitált highlightere a Pupának, és próbáltunk a sminkes lánnyal hasonló árnyalatot, finish-t keresni, és ebben a duo packban találtuk meg az ezüst-pezsgő szìnűt. Szóval én highlighternek használom és imádom. Kicsit fényesebb, mint a limitált széria darabja volt, de azért még az űrből nem látszódom. A babarózsaszín társszínét is néha-néha feldobom, ha rózsaszín kedvemben vagyok, azt is nagyon szeretem. Alappal használok minden szemsminket az enyhén rejtett szemhéjam miatt, így alap nélküli tartósságról beszámolni nem tudok. Viszont az igaz, hogy több réteg kell, hogy érvényesüljön maga a rózsaszín szín. Arcon az ezüstös jobban működik. De hála istennek ez is limitált széria volt, úgyhogy ha ez elfogy jön az újabb vadászat. 🤦‍♀️😁

Inglot One Move Liquid Eyeliner

Inglot One Move Liquid Eyeliner
2022. április 16.

Aki gyakorlott tusvonal rajzoló, annak ez egy príma kis termék. Szépen lehet vele vonalat húzni és intenzív, fényes fekete színe van. De egyet kell értenem az előttem szólóval abban a tekintetben, hogy elég szeszélyes kis termék. Van olyan nap, amikor alig akar valami anyag jönni a filcen keresztül, aztán meg jön rendesen. Bár velem nem fordult elő az, hogy ömlött volna belőle a festék. Van olyan nap, hogy elkenődik és feltapad a mélyítő vonalba is, de van olyan nap, hogy lerobbanthatatlan. 🤷‍♀️ Pár használat után a szálak valóban már nagyon-nagyon enyhén szétállnak, nem tű formájú, bár dolgozni még így is jól lehet vele. Én nem bántam meg, hogy megvettem, nem csillagos 5 a fent említettek miatt, de azért egyáltalán nem kukába való termék és nagyon szívesen használom, minden valószínűség szerint újra is fogom venni, ha egyszer elfogy.

15 ÖSSZETEVŐ