melanie500

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence
2019. december 8.

Aztapasztacipopaszta! Ennyi. Teljes elkepedes. Nekem ez a cucc kell eletem vegeig! Volt 2-3 kemeny honapom az arcborommel az ujonnan sikertelenul kiprobalt termekek hatasara. Talan most kezd helyreallni a borom (es beallni a rutinom ujra jol) es nagy reszben ez ennek az esszencianak koszonheto. Csak egy 30 ml mintam van es mar a felét elhasznaltam. A maradekra ugy vigyazok, mint a himes tojasra es csak veszhelyzetben veszem elo a nagy meret megerkezeseig. O maradt utoljara a megvasarolt termekek garmadajabol kiprobalasra. Teljesen szetcsesztem a borom. Volt dolga. Napokig este lemoso es csak Ő, reggel hidratalo es fenyvedo. De volt, hogy reggel is felraktam arc tisztitas utan. Ennyi volt a borapolasom tobb, mint 1 hetig. Szoval mondhatom, hogy teszteltem a tudasat alaposan. Az illata szamomra nagyon kellemes, gyogynovenyes, teas. Az elso ami feltunt a hasznalatanal, hogy azonnali es tartos extra puhasagot ad a bornek. A gyulladascsokkento es gyogyito ereje fantasztikus. A pattanasokat mar egy ejszaka alatt gyogyitotta, lehuzta a gyulladast roluk. A friss sebeket szinten 1 ejszaka alatt behegesitette. A mitesszereket is visszafogta, az irritalt boromet szepen lenyugtatta. Folthalvanyitast nem tapasztaltam, de ezt nem is igeri. Nem veletlenul slager Koreaban. Nem hittem el, hogy egyetlen osszetevo ilyen hatassal lesz a boromre. Nekem megeri befektetni ra. A 150 ml egyebkent sokaig eleg lesz, mivel eleg par csepp ebbol a nedubol. Csodaszer. Talan meg soha nem irtam termekre itt ezt a szot. Hat ez a lotyi kierdemelte.

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Light Oil

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Light Oil
2019. december 2.

2019.12.01.: Egészen pontosan nov. 29-én fogyott el és augusztus huszonakárhanyadikán nyitottam. Az azért nem rossz, kb 3 hónap. De. Visszapontozom, mert nem érdemli meg az 5 csillagot. Ugyanis az elizavecca olivaolajos lemosó 2 használat után kenterbe verte. Maradok annál, nem is kérdés. Amaz illatanyag mentes, jóval sűrűbb és sokkal-sokkal alaposabban tisztít. Sőt! Ez az olaj ahhoz képest csak illatosan maszatol. Persze nem rossz, de ha lehet választani...

2019.10.25.: Nagyon jó kis lemosó ez. Olcsó, a 150 ml elég sokáig kitart, mivel egy lemosásra kb. elég 1-2 pumpálásnyi. Szépen leoldja az alapozót, minden egyéb sminket, jól előkészíti a habzó lemosónak a terepet. Nem okoz irritációt és nem hagy maga után semmilyen réteget. Száraz arcra, száraz kézzel viszem fel és langyos vízzel mosom le. Szemre is próbáltam, de a szempillaspirállal nem bírkózik meg, pedig nem vízállót használok. Az illata nem zavar, kellemes és egyébként is lemosod. Nem mondom, hogy csodaszer, a világot nem váltja meg és sokat nem kell várni egy olajos lemosótól, de teszi a dolgát, megérdemli az 5 csillagot.

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil
2019. december 1.

Azt hiszem megtudtam, mit jelent egy olajos lemosónak tényleg 5 csillagot adni és rajongani érte. Nem próbáltam ki túl sok fajtát, tény, de ezen lemosó kipróbálása után nem is nagyon kívánok mást használni. Megálltam, köszönöm, elégedett vagyok. 1 pumpából megvan a teljes arc tisztítása. A habzó lemosómnak alig van dolga utána. Makulátlanul tiszta és kissé hidratált érzetű is a bőröm a két termék használata után. Hatalmas a flakon, sűrű az olaj - így sokáig elég lesz, ár-érték arányban is remek. Nem csíp, nem irritál, nem hagy réteget, könnyű lemosni a sűrűsége ellenére is. Az illata (ami már inkabb szag) zavar, de megbocsátom neki a tudása miatt. Taps-taps, maradsz a rutinban.

14 ÖSSZETEVŐ