MelC

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sigma Essential Kit Sminkecset Készlet

Sigma Essential Kit Sminkecset Készlet
2012. november 24.

Barátnőmnek van ilyenje, mert ő sminkes. Az ő véleményét tolmácsolva egyszerűen TÖKÉLETES! Maximálisan megbízható minőség, kifogástalan ecsetek. De ez általánosságban az összes Sigma ecsetre vonatkozik. Csak profi és hibátlan termékeket gyártanak. Nem olcsó, de ennél jóval drágábban is találunk sokkal rosszabb ecseteket. Összességében ár-érték-minőség-megbízhatóság-tartósság tökéletes egyensúlyban van, nem drága, ha mindezeket figyelembe vesszük és profin akarunk dolgozni.

Sleek Glitter Dip It Szemhéjtus

Sleek Glitter Dip It Szemhéjtus
2012. november 24.

Nagyon tartós, gyönyörű színekben kapható (nekem a Steel és a Gem van meg, de annyira szép mind, hogy többet is beszerzek belőle). Az átlagosnál sokkal sűrűbben vannak benne a valóban iszonyú fényes és icip-pici csillámok, mint egy átlagos csillámgélben. Nagyon szeretem és maximálisan elégedett vagyok ár-érték arányával. Bármikor újravenném, mert ez idáig a legjobb csillámgélem.

Sleek True Colour Rúzs

Sleek True Colour Rúzs
2012. november 24.

Én az új Heartbreaker árnyalatot rendeltem a MUP-tól és imádom! Igazi babás, pinkes, vagyis olyan heartbreaker-es szín :-)

Nekem nem "sajnos MUP", mivel én vidéki vagyok és nálunk nincs snassz drogéria, szóval marad a rendelés, ezért nekem Éljen MUP van a "sajnos" helyett :-)