Melda

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2022. június 5.

Évekig a márka Powder Touch golyós dezodorát használtam, ám sajnos egyszercsak kivonták a forgalomból. Utána tértem át erre, és szeretem ezt is. Finom krémes az illata, nem zavar be a parfümök használatába, az izzadásgátló hatása is megfelelő számomra. Negyvennyolc órás izzadásgátlást mondjuk nem várok egyetlen dezodortól sem. Nem fogja össze a ruháimat, ha nem azonnal dezodorálás után bújok bele, hanem várok kicsit, míg megszárad.

Revox Just Marine Collagen + HA

Revox Just Marine Collagen + HA
2022. május 28.

Szuper szérum vízhiányos, érett bőrre. Szeretem a márka C vitaminos, és sima hialuronsavas szérumait is, de ez eddig a legjobb a bőrömnek. Könnyen beszívódik, nem kukacosodik más termékek használatával együtt, és puha, telt arcbőrt varázsol.

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder
2022. május 28.

Nagyon jó púderes alapozó, nyáron szívesen használom, szépen fed, és egységesít, mégsem nehézkes a viselete. Piros foltokat elfedi, tompítja, lehet építeni is, ha nem elegendő a fedése. Én szárazon használom, a saját szuper szivacsával, elégedett vagyok vele. Eleinte kissé poros, de szépen illeszkedik az arc bőréhez kis idő múlva. Külföldön a TBS sajnos kivonta a forgalomból - MIÉRT?! Sokan követelik vissza -, itthon talán még kapható.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ