Melda

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Annemarie Börlind Pura Soft Q10 Ránctalanító Krém

Annemarie Börlind Pura Soft Q10 Ránctalanító Krém
2020. február 24.

Könnyen bőrbe olvadó, jól kenhető krém, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet maga után, egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, ami egy natúr arckrémhez képest durván túlillatosított. Sajnos a Börlind termékek ára az utóbbi években nagyon megemelkedett, és a netes bioboltokban nehézkes a beszerzése, mindenhonnan kifuttatják a márkát. :( Aki esetleg tud megbízható beszerzési forrást, kérem írja meg.

I Provenzali Ránctalanító Nappali Krém Argánolajjal

I Provenzali Ránctalanító Nappali Krém Argánolajjal
2020. január 11.

Kissé tömör állagú krém, ennek ellenére jól kenhető, és hamar beszívódik a bőrbe, ragacsos érzet nélkül. Illata kissé fura, amolyan natúrkozmetikumos, nem az agyonillatosított drogériás kencékre jellemző. Elégedett vagyok vele, a hidegebb időre kerestem valami tápláló krémet, egyelőre megfelel az elvárásaimnak. A magas sheavaj tartalma mindenképp előnyös.

Montale So Iris Intense

Montale So Iris Intense
2019. november 12.

A nyitánya igazi "papíros" írisz - ahogy valaki lejjebb írta is -, hasonló az Atelier Cologne Silver Iris-hoz. Míg viszont az idővel elviselhetetlenül beédesedik, és töménnyé válik, addig a So Iris zöldes, légies marad. A leszáradása már inkább a Chanel No. 19 Poudré-ra emlékeztet: krémes pézsmás-írisz. Kellemes, komfortos, könnyedén elegáns nőies illat. Leszáradás után meglehetősen lineáris, tartóssága a többi Montale parfümhöz hasonlóan jó. (Az extrait töménységet mondjuk megkérdőjelezem). Nem túl eredeti, de finom. Letisztult, sallangmentes írisz.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ