melindadd

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Tusfürdő Hidegen Sajtolt Szőlőmagolajjal

Helia-D Tusfürdő Hidegen Sajtolt Szőlőmagolajjal
2021. március 18.

Nem ezt a típusút, hanem az avokádóolajosat vettem meg, (mert sajnos ez nem volt készleten) életem eddigi legjobb tusfürdője! Géles állaga van, nem habzik túlságosan, de jól tisztít és iszonyatosan sima és puha lesz a bőröm használat után! Én bátran ajánlom. (Talán az hátrány,hogy kevés helyen kapni, illetve az ára sem a legolcsóbb, de tényleg azt gondolom, hogy megéri!)

Oriflame Eclat Amour EDT

Oriflame Eclat Amour EDT
2020. december 30.

Hát sajnálom, de én leszek az első aki lepontozza. Látatlanul rendeltem meg akciósan, csupán azért mert tetszett az üvegcséje és az Eclat Weekend az egyik kedvenc illatom nyáron,bár az sem tartós. Nekem ez az illat jellemtelen..magamra fújom és semmit különlegeset nem érzek, csak hogy befújtam magam valamivel...így hétköznapra elfújkálni akár jó is lehetne,de ahhoz pedig az én pénztárcámnak drága :)
Sem nem túl tartós 3-4 óra rajtam, sem nem extra számomra. Megfogott a marketing..

Helia-D Classic Golyós Ránctalanító Szérum

Helia-D Classic Golyós Ránctalanító Szérum
2020. november 2.

Itteni vélemények alapján esett rá a választásom és amennyire a Helia-D ránctalanító krémjével elégedett vagyok, ezzel annyira nem.. sajnos. Több, mint 1 hónapja használom heti 3 alkalommal, mély ráncaim nincsenek a szemem körül, de azért már kezdenek látszani, így gondoltam segíteni fog, de használata óta semmit, de konkrétan semmit nem változott a bőröm, nem látok változást. Nekem abszolút nem jött be, pénzkidobásnak érzem. A használata praktikus a golyó miatt, ez tetszik, maga a tartalom nem. Azért elhasználom a tubust.. ha változást látok frissítek.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ