melindadd

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő
2020. július 7.

Csak azért nem adok 5 csillagot, mert egy picit szárítja a bőröm, de ettől eltekintve imádom. Az az illat.. tényleg tündérkert!!! Árban, kiszerelésben is megéri, főleg ha az ember hozzájut akciósan. Párom tusolásánál éreztem, hogy váó mi ez a csodás illat és mondta, hogy ő is ezzel fog tusolni, így mindketten ezt használjuk most :D

Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Tág Pórusokra, Fekete Alga Kivonattal

2020. március 19.

Hát az itteni véleményekre alapozva vettem meg ezt a terméket. Nagyon megbántam. Drága, haszontalan és nem hogy segített volna, de még fénylett is a bőröm tőle a használat után. Lehet valakinek jó valamire, maradok a Balea-s fátyolmaszkoknál amik sokkal olcsóbbak és annak legalább volt valami végkifejlete.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. november 15.

Kissé szkeptikus álltam ehhez a termékhez, nem is tudom, hogy találtam rá. Lényeg a lényeg, 999 ft akciós áron most a DM-ben, végül az Active Beauty pontjaimmal ingyenesen jutottam hozzá és milyen jól tettem, hogy levettem a polcról! Én azt mondom, ha valaki szemezget vele adjon neki egy esélyt,mert nekem a 27 évem alatt, talán babakoromban volt ennyire puha a bőröm! Hálistennek semmilyen pattincs nem jött ki. Kombinált bőröm van, így kissé izgultam miatta és valóban hagy egy réteget használat után, de ez nem zsíros érzés, inkább kicsit selymesebb-krémesebb, reggelre pedig fincsin beszívódik! :-)

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ