melindadd

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. november 15.

Kissé szkeptikus álltam ehhez a termékhez, nem is tudom, hogy találtam rá. Lényeg a lényeg, 999 ft akciós áron most a DM-ben, végül az Active Beauty pontjaimmal ingyenesen jutottam hozzá és milyen jól tettem, hogy levettem a polcról! Én azt mondom, ha valaki szemezget vele adjon neki egy esélyt,mert nekem a 27 évem alatt, talán babakoromban volt ennyire puha a bőröm! Hálistennek semmilyen pattincs nem jött ki. Kombinált bőröm van, így kissé izgultam miatta és valóban hagy egy réteget használat után, de ez nem zsíros érzés, inkább kicsit selymesebb-krémesebb, reggelre pedig fincsin beszívódik! :-)

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arcmaszk Problémás Bőrre Teafaolajjal, Szalicilsavval És Cinkkel

2019. szeptember 19.

Az első Baleas arcmaszk aminek mindkét felét elhasználtam és az én arcbőrömön csodát művelt! Puha,egyenletes bőrrel keltem másnap! Újravevős! Egy próbát megér akinek mitesszeres,de inkább pattanásos a bőre! :)

Jessa Intim Mosakodó Kamillával és Tejsavval

Jessa Intim Mosakodó Kamillával és Tejsavval
2019. augusztus 5.

Elcsábultam.. évek óta a sima kék Jessa intim tusit használom, de ki akartam próbálni az illata ennek jobb volt. A hatása rosszabb.. sokkal. Inkább az illatanyagmentes fajtát ajánlom.. Rá kell jönnöm, nem szabad intimben illatanyaggal rendelkező terméket használnom :(

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Canola EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!