melindadd

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2022. május 8.

Imádom a kremmania.hu-t. Rengeteget segített az elmúlt évek alatt és nagyon sok alap terméket tudtam az itteni vélemenyek alapján választani. Ez is köztük van! Nekem is ez a rúzs valami fantasztikus! Olcsó, szép, tartósnak is mondható, bár az étkezéseket nem bírja,de alapjában véve tartós. Nem is érzem,ha rajtam van és az XY márka több ezer forintos folyékony rúzsa ha kopik szörnyű, szinte nem is lehet újrakenni, ezt igen. Nagyon krémes,kellemes illatú...imádom. Majdnem egyszerre vettem is 3-at pedig nem szokásom,de teljesen fellángoltam ez után a kis termék után!

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan
2021. október 26.
(!)

Tesztelésre kaptam ajándékba. Ár-érték arányban : nem éri meg! Az illata kellemes, megfelelően habzik, jól tisztít, de ezt egy tizedannyiba kerülő foly. szappan is elvégzi. Jó marketinget kapott, de újból és újból rá kell jönnöm, hogy ezek a nagyon "felkapott" márkák-termékek, legtöbbször nem érik meg. Igazából nem rossz, de én javaslom, hogy a pár száz forintosakat válasszátok. Természetesen ez az én véleményem, de én biztosan nem fogom újra venni, ha elfogy. Ha magasabb árketógóriára vágyakozol inkább a Frosch termékeket javasolnám.

Helia-D Tusfürdő Hidegen Sajtolt Szőlőmagolajjal

Helia-D Tusfürdő Hidegen Sajtolt Szőlőmagolajjal
2021. március 18.

Nem ezt a típusút, hanem az avokádóolajosat vettem meg, (mert sajnos ez nem volt készleten) életem eddigi legjobb tusfürdője! Géles állaga van, nem habzik túlságosan, de jól tisztít és iszonyatosan sima és puha lesz a bőröm használat után! Én bátran ajánlom. (Talán az hátrány,hogy kevés helyen kapni, illetve az ára sem a legolcsóbb, de tényleg azt gondolom, hogy megéri!)

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ