Melion

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Parfums de Marly Delina

Parfums de Marly Delina
2019. május 22.

19/05/22 Sajnos frissítenem kell a véleményemet. Nem ő legszebb rózsa amit ismerek... Kurkdjian úr “A La Rose”-a ezerszer szebb az én ízlésemnek, arról nem is beszélve hogy azt TÉNYLEG az összes (férfi is) ismerősöm megdicsérte. Nah már most, ez a tény önmagában nem indokolja a csillagok levonását... DE! Egyik hölgy ismerősöm rendszeresen használja mostanság, és ez az oka (!) véleményem frissítésének. Első alkalommal csak konstatáltam, hogy igen én ezt ismerem és igen kellemes :) aztán már kb a 2. alkalommal feltűnt hogy ez bizony nem olyan friss (akkor már meg volt az a La Rose, nah az friss), iszonyat szintetikusnak és folytogatónak éreztem amitől sajnos hányingerem lett. És újra. És újra...esküszöm rendesen rosszul vagyok az illatától (csak hogy szalonképesen fogalmazzak)... hát igen, nem mindíg a minta alapján kell dönteni hanem hosszabb tesztelés kell úgy látszik bizonyos illatoknál. Harsány is, nem kicsit. Szóval aki ezt megveszi és magára lötyköli, csak óvatosan! Mert az ismerősöm is kb 3-4 méteres körzetben illatozik eme “csodától” , és nem hiszem hogy 2-nél többet magára fúj. Szóval, szilázs és tartosság tesztelve : 5* abban hiba nincs.

18/8/10Nem rajongtam soha a rózsa illatáért mint parfűm, mert mindíg úgy gondoltam hogy erről a virágról luházták már az összes létező bőrt. Érzéseimet tovább mélyítette, hogy szinte az összes férfiismerősöm “nyanyás”-nak vagy “öregasszonyos”-nak tartja a rózsa (és egyéb virágos) illatú parfümöket. Nos ez a parfüm, azért még szerintem is elég szépen összerakott. Friss, tavaszi és rettentő könnyed rózsás-gyümölcsös illat, amelynek meglepően jó a hatósugara és a tartossága is. Hordani persze nem tudnám minden nap, ahhoz nekem még így is túl rózsás, no meg persze páromnak is... merthát jó lenne ha ő is szeretné amit hordok :) jár 5* mert műfajában egyik legszebb

Serge Lutens Un Bois Vanille

Serge Lutens Un Bois Vanille
2018. október 24.

Jaj nekem! Mikor magamra fújtam, az első gondolatom ez volt: ez igen... ez vanília a javából. Milyen élethű, testes, minőségi vanília! Majd a párom mikor megérezte az illatom, megjegyezte hogy autóillatosító szagom van. És valóban! :D annyira arra asszociáciálok azóta, hogy még a tesztertől is elment a kedvem. Nem szeretnék autóillatosító “illatú” lenni.

Casamorati 1888 Dama Bianca

Casamorati 1888 Dama Bianca
2018. október 24.

Első gondolatom: óó ennek hársméz illata van. Az illat rajtam egy egész, elejétől a végéig lineáris, nem tudnám elemeire bontani. Meg kellett néznem az összetevőt fragin, hogy egyáltalán eltudjak vonatkoztatni hogy ez méz illatú. Viszont a tartossága és a szilázsa is csapni való. Megvenni szerintem nem fogom, de ha ajándékba kapnám elfujogatnám.

2 ÖSSZETEVŐ