mellcsiii

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2019. április 21.

Valószínűleg többször is megszagoltam a teszterről ezt az illatot a DM-ekben, Rossmannokban (főleg Glamour napokon:D), de sosem fogott meg. Aztán most is ráfújtam a kezemre, de még egy ideig ott maradtam és a pénztárnál csapott meg az illata. Mindvégig csak az alkoholt éreztem eddig, ahogy a teszterek nem a legjobb minőségűek az üzletekben... de így, hogy hagytam időt neki, rájöttem, hogy eszméletlen jó az illata. Nagyon örülök neki, mert így a Black Oplium Floral Shock-ját cseréli, így a pénztárcám is fellélegzik kicsit :D
Egyébként tényleg egy édes, de nem túl tömény, finoman púderes illatról van szól, ami ráadásul elég tartós is - nekem az egész napot kibírja :)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. március 15.

Egy hete vettem meg az első rúzsomat tőlük, de már szeretném a következőt :D
Az eladó lány nagyon kedvesen segített és a Faux árnyalatot ajánlotta nude, mindennapi színnek. Magamtól sosem vettem volna meg, de annyira nem bírtam választani, hogy már inkább elraktam gyorsan a kosárba, hogy lesz ami lesz. Hát... hogy én mekkorát tévedtem. Azóta minden nap ez volt rajtam - igaz, legtöbbször kicsit tompítottam a színt az ujjaimmal , de maga a rúzs állaga, a tartóssága, az, hogy mennyire kényelmes viselni... Hiába mondják mostanában, hogy bárki csinál olcsóbban rúzs, szerintem ez bőven megéri az árát... (próbáltam már estee laudert, chanelt, cliniquet stb, de ez bőven jobb tőlük).
Izgatottan várom, hogy megint eljussak egy üzletbe és válogathassak :))

MAC Boom Boom Bloom Cherry Blossom Prep + Prime Fix+

MAC Boom Boom Bloom Cherry Blossom Prep + Prime Fix+
2019. március 15.

Na ennek valami elképesztően finom az illata! Jó lenne, ha nem maradna limitált kiadás. Oh és a csomagolás is nagyon nagyon szép, jól mutat a sminkes polcomon :)
Amit észrevettem, hogy az eredeti verzióhoz képest ez sokkal finomabb permetet fúj, és így nem is kelt annyira vizes hatást, mint a többi. Én speciel emiatt többet is használok belőle. Ez jó is / rossz is, egyéni preferencia kérdése, én nem vonok le pontot miatta.