mellesleg

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Maracuja EDT

Yves Rocher Maracuja EDT
2019. július 18.

Tavaly kaptam szülinapomra és még mindig van benne egy kicsi. Imádás. Szerintem tartós, reggel 6kor fújtam és még most is határozottan érzem magamon. Friss, kicsit fanyar nyári illat.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2019. március 27.

800as szőke árnyalatot használtam. Valóban nagyon könnyű felvinni, és én extra lusta vagyok, szóval nekem ez hatalmas plusz. Kb mint egy hajmosás. Az árnyalat egy kicsit sötétebb lett, mint amilyen a dobozon volt, de erre valamennyire számítottam is, és ennek ellenére tetszik a végeredmény. Fokozatosan kopik, és így egyre világosabb is lesz. Most úgy gondolom, h legközelebb is erre a festékre esik a választásom. Kerestem a 816os árnyalatot, amiről itt többen is írtak, de sajnos sehol sem találtam, pedig szívesen kipróbálnám. Aki tudja, súgja meg merre lehet kapni belőle.

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Nappali Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Nappali Krém
2019. március 19.

Szuper!! Nagyon meg vagyok vele elégedve. Testes, mégis könnyű, megfelelően hidratál, puha lesz tőle a bőr, kellemes érzés az arcon és gyorsan beszívódik. Még nincsenek ráncaim, megelőzésre használom. Ami még fontos, h egyáltalán nem irritál és pattanásokat sem okoz, pedig hajlamos vagyok rá. Remélem hosszútávon is így lesz. 5*

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ