Melpa

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock
2019. november 12.

Rengeteg de rengeteg pakolást próbáltam már,hisz szőkére festett hajam van és maszk nélkül nem tud létezni. Ez a pakolás eddig az egyik legjobb, az biztos. Nagyon jól el lehet oszlatni a hajon, en az illatát is imádom , az az igazi fodrász szalon illat. Ahogy mosom ki a hajamból, már akkor érezhető a hatása, már vizesen selymes a hajam tőle. Szárítás után pedig mennyei puha, selymes és nem utolsó sorban alig kell kihúzni szárítás közben, mert nekem egyenesíti is az amúgy seprű hajamat. Külföldi oldalakról (feelunique vagy lookfantastic, nem emlékszem pontosan) a magyar ár kevesebb, mint ketharmadáért szereztem be a nagy kiszerelést, érdemes körbe nézni. 10 csillagos termék nekem

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion
2019. november 4.

Használtam sokáig az artdeco szemhéj alapozót, majd a Rdel young nagyon olcsó szemhéj primert (ami kitűnő teljesítményt nyújtott). Ezek utan az UD primer nagy meglepetesemre nem volt semmivel sem jobb. Sőt, a csomagolása abszolút nem praktikus, szóval ez is ront az értékelésen. Maga a termék nem rossz egyáltalán, de szerintem semmivel nem tud többet, mint pl a fent említett két másik, így a magas ára miatt (es a rossz csomagolás miatt) csak 4 csillag.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2019. november 2.

Megvédeni jöttem ezt spirált 😊 nekem csodás pillákat csinál,mondjuk tény,hogy nem a természetességre hajtok e tekintetben: minél több, hosszabb, dúsabb stb. Nekem nem csinál póklábakat és érdekes módon estére nem leszek panda sem, pedig sok spirálnál ez volt a gond. Ki érti ezt? Mondjuk az ára túlzás, mert végül is csak egy drogériás spirálról beszélünk, xe emiatt nem vonok le csillagot, mert amúgy megéri (főleg ha kuponosan tudja az ember beszerezni)