Melpa

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lancôme Rénergie Multi-Lift Memory Shape Gel in Lotion

Lancôme Rénergie Multi-Lift Memory Shape Gel in Lotion
2021. április 15.

Nem tudok ezzel a termékkel mit kezdeni. Ahhoz kevés, hogy önmagában használjam és nekem borzasztóan ragad is a bőröm utána. Pedig kb mindent el szokott nyelni, de ettől nagyon ragad. Erre rákenni se szeretek semmit, mert még jobban ragadok akkor. A foreo bear-hez használom el, mint vezető gélt, remélem a hatóanyag legalább bejut a bőrbe, de utána kénytelen vagyok lemosni, annyira ragad a fejem tőle, még másnap is. Az illata - lancomehoz hven - csodás (tudom, tudom, az illatanyag nem haver, de én imádom ennek is az illatát)

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Beauty Essence

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Beauty Essence
2021. április 15.

Ajándékba kaptam egyet és nagyon nagyon tetszik. Tény, hogy önmagában kevés, mert szinte vizes gél, de azonnal beszívódik, semmi ragacs nem marad utána. A bőröm csak úgy benyei, amit rákenek és ezt nagyon szeretem. Az illata is szuper, bár tudom, hogy az illatanyag nem a barátunk, én mégis imádom a hydra zen vonal illatait

Eve Lom Cleanser

Eve Lom Cleanser
2021. április 15.

NAgyon szeretem, főleg ha megcsinálom a meleg-hideg vizes rituálét is, amit a használati útmutató javasol. Kifejezetten bejön ez a "fancy natúr cucc vagyok ezért a világból is kikergetlek olyan büdös vagyok" illat, mert tényleg egy vékony határ választja el a büdöstől szerintem, de valahogy mégis jól esik. Főleg ezzel a javasolt tisztítási rituáléval, tényleg új életre kel a bőröm tőle.