Melpa

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thierry Mugler Angel Tusfürdő

Thierry Mugler Angel Tusfürdő
2020. július 3.

Magát a parfümöt különösebben nem szeretem, rajtam nem igazán jó. De ez a tusfürdő nagyon fincsi, abszolút angel illat, ami meg is marad a bőrön pár órán át. Ennek az illatát így nagyon szeretem magamon, max csillag

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder
2020. július 3.

Nem hiába vágytam rá ennyire! Kipróbáltam már pár finish púdert, de ez (az ambient lighting powderek mellett) mega giga verhetetlen. Irtó finom por, selymesen fénylik, de csak annyira halványan, hogy inkább csak olyan, mintha fény vetülne az arcunkra, semmi glitter, semmi csillám. Órákig érződik ez a selyem érzet, ha a bőrömet megérintem.
Igaz, hogy szemtelenül drága, főleg ár-érték arányban a kicsi kiszerelés, de ez utóbbi is - bár elsőre elég mininek tűnik a tégely - rengeteg ideig elég, mert annyira finom por, hogy nagyon kevés kell belőle. Az utazó változatnak is nagyon jó az adagolója valahogy, véletlenül sincs az, hogy ahogy leveszem a tetejét, már vagy három evőkanálnyi mennyiség ki is jut a levegőbe (mint pl a bellapierre banana setting powder esetében).
Plusz pont a tégely tetejének, könnyen, finoman siklik a meneten, azonnal rá lehet tekerni, nem úgy, mint sok tekerős tetejű púderes tégelyt, ahol ötször neki kell futni, hogy eltaláld a menetet :D

Louis Vuitton Les Sables Roses EDP

Louis Vuitton Les Sables Roses EDP
2020. július 3.

Nagyon különleges ez a parfüm. Télen kaptam, és egyszerűen hatalmas szerelem lett. Majdnem a Jo Malone Velvet rose and oud illat hasonmása, olyanom is volt, és egyszerre is teszteltem őket. Nos, ebben van egy valami pici plusz (a hatósugarának és tartósságának felülmúlhatatlansága mellett). Olyan szinten fincsi illat, hogy az utcán is megállítottak, hogy ez mi.
Ami furi, hogy amennyire szuper volt rajtam télen, most a nagy melegben annyira zavaró. Irtó erős a rózsa és nagyon szúr az oud, már már fojtogató. Szóval ez nekem abszolút téli illat, de abban viszont verhetetlen! Ezer csillag neki, kár, hogy aranyárban van