Melpa

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. június 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Hindash Beautopsy Palette

Hindash Beautopsy Palette
2022. február 14.

Ezt még nem értékelte senki? Csodás paletta,nagyon nagyon különleges az egész koncepció es természetesen a beltartalom is. A hatalmas pan-ekbe kőkeményre preselt tiszta pigmentek. Keménysége ellenére nagyon könnyen felviszi az ecset,cserébe nem porol. A színátmenetes preselesnek köszönhetően egy pan-ből legalabb 6-7 arnyalatot lehet kinyerni. Univerzális paletta,az egész arcot el lehet készíteni, kontúrral es highlighttal együtt.. Annak ellenére,hogy matt, a smink nem.poros vele es a feher szinnel még highlight is elérhető erdekes modon. Nyilvan nem a csillogás,hanem az arc magasabb pontjainak kiemelese. Nekem nagyon bejott, a matt színekkel kapcsolatos minden averziomat felülírta, mert a színek eldolgozasa is gyerekjáték,semmi porolas,semmi foltosság. Egyszerűen elkepeszto, izgatottan varom az új palettát, amint most jelentett be Hindash.

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. október 20.
(!)

Jó pár hete kaptam itt a kremmanian tesztelésre, amit ezúton is nagyon köszönök! Egy teljes üveggel kaptam, amit el is használtam, ezért írok csak most róla.
A csomagolása szuper, könnyen kezelhető, jól adagolható, és nálam ez a kék üvegcse Vichy dizájn eleve szerelem.
Ami a beltartalmát illeti : imádja a bőröm, beszippantja seperc alatt. Nem vesznek össze a rutinom egyéb kencéivel, tonikjaival, szérumjaival, esszenciáival, kremjeivel meg semmivel 😊
Kipróbáltam magaban is, még úgy is nagyon jól hidratál. Tele van jó cuccokkal, a bőrünk meghálálja. Senki ne várjon tőle, olyasmit, hogy eltűnnek a ráncok, hisz azon max a retinolok segítenek (de azok is csak keveset es csak hosszú távon), azonban a jövőre nézve nagyon hasznos a kis bőrünknek az effajta gondoskodás! Siman felveszi a versenyt a horror drága szerumokkal, ajánlom mindenkinek! Én biztosan fogok venni ismét.

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor
2021. július 6.

jöttem felpontozni ezt az epilátort.
Én ugyan egy fejet sem használok hozzá, így nekem az alapmodell elég lett volna, de amikor vettem, pont 5 éve, akkor úgy emlékszem, ebből a kerámia szélesített fejesből ez volt csak. Akkor is 35 ezer Ft körül volt, amit borzasztóan sokalltam/sokallok, főleg, hogy én nem veszem hasznát a plusz fejeknek.
Nekem nagyon jól leszedi a szőrt, az akksija is jól bírja még mindig. Vlamiért már eléggé nyekereg (vagy csikorog, nem is tudom hogyan fogalmazzak), ezért tavaly vettem egy fémtárcsás philipset. Hát azóta is inkább ehhez nyúlok, ezerszer jobb még így is, hogy már ilyenn kehes. A fémtárcsás konkrétam 10 lehúzással is otthagy mindent (pedig nem vagyok egy yeti, szerintem epilátor-kompatibilis a szőrzetem maximálisan). A hangja sokkal halkabb, mint az eddigieké, még így is, hogy ilyen köhögős lett.
Szóval minden használatkor reménykedem, hogy még ne adja meg magát, mert eddig ez a legjobb gépem, minden területet ezzel kezelek, és tökély. Ha csak 5 évet is bírt ki, évente 7ezer Ft, ami egy láb, kar és jóindulattal intimgyanta ára, szóval megérte, inkább csak amiatt bánkódnék, hogy egy újabb felesleges elektronikai hulladék keletkezne.
Ha újraveszem, akkor az alapmodellt fogom venni, minél kevesebb fejjel.