Meoi

Regisztráció dátuma: 2017. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2019. július 22.

Szerintem a legjobb Old Spice illat! Kellemes édes kókuszos és nagyon tartós.

Rimmel Hide The Blemish Korrektor

Rimmel Hide The Blemish Korrektor
2019. július 16.

Bőrhibákat nálam nagyon jól eltakarja. Könnyű gyors a használata. Egyedül az illata nem jön be...

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00
2019. július 12.

Májusban kaptam páromtól és túl vagyok a 1. fázison és a 2. fázis felénél tartok.
Leszögezném én nem borotvával használom hanem epilátorral. Bőröm fehér és a szőr fekete vagyis a gép számára a legjobb.
Tapasztalataim: Nem művel csodát azt ne várja el senki sem!!! Nem lesz tőle senki szőrtele, csak puhább és ritkább lesz.
Hónalj és bikinivonal: Alig nő vissza a szőr és pihe puha ami nő a régi erős helyett. E készülék előtt az epilálás fájdalmas volt főleg hónaljban, most meg sem érzem amikor az epilátor kihúzza.
Lábon: semmi... ugyan úgy nő, ugyan annyi, de itt is azt tapasztaltam, hogy az epilálás fájdalommentessé vált. A benőt és begyulladt szőrszálak menyisége drasztikusan lecsökkent.

Párom háta: még ott is nől tőle a szőr ahol eddig nem :D Neki annyira éget a villanás, hogy nem is nagyon tudom csinálni. Lehet ezzel függ össze az, hogy nála az ellenkező hatást értük el.

A gép: aránylag gyorsan lehet vele végezni, nem rabol el sok időt. Gyorsan felmelegszik és minél melegebb annál jobban éget minden egyes villanás.:( Mire végzek, az egész szobát ki kell szellőztetni mert éget szőr szag van. Használata könnyű, de gyakorlást igényel a jó tartása. Eleinte rá kell jönni, hogy milyen szögben kell tartani de a végére megszokja az ember. Azt írják extra hosszú zsinór...hát lehetne hosszabb, mert olyan pózokat kíván a használata, hogy végtelenségig lehetne nyújtani a konnektortól...
Összességében: nyugodjatok bele örökre küzdeni fogunk a szőr ellen. Ez a módszer is csak egy a sok harci fegyverből. Valamit hat de nem éri meg nagy reményeket kötni hozzá, megvoltam nélküle is ugyan így mint most...

Azoknak ajánlom akiknek a szőre nagyon erős és már nem bír el vele, mert ez tuti gyengít rajta.