Meoi

Regisztráció dátuma: 2017. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2020. május 18.

A sampon mellé használom és mindkettő csodaszer! Pihe puha a hajam és nem zsírosodik nem lapul le. Az illata is nagyon jó!

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2020. május 18.

Nagyon jó! A hajam puha könnyen kifésülhető és nagyon szép tőle. Láthatóan és érezhetően erősebb és egészségesebb tőle és még az illata is jó! Alapból zsíros a hajam, de ettől a terméktől nem is zsírosodik olyan gyorsan és nem lapul le. Nagyon megszerettem, ez az a sampon amit csak ajánlani tudok.

Avon True Bronzosító Cseppek

Avon True Bronzosító Cseppek
2020. április 28.

Muszáj volt vennem a nyárra. Még új 4* használtam és eddig nagyon bevált. Nem csillog tőle durván a bőröm, szépen színez nem feltűnő, de egy kicsit még barnulok és már el fog ütni mert a legvilágosabbat rendeltem.
Én úgy használom hogy egy kicsi nappali krémbe keverek belőle annak érdekében hogy egyből kapjon is a bőröm hidratálást és védelmet. Jól eloszlik a krémmel így könnyen, és ami nekem nagyon tetszik gyorsan felvihető.
Ha magában használom túl sok kerül egy helyre és csillogósabb.

Az adagolója katasztrófa.... lehetetlen cseppenteni és a pipettája használhatatlan. Nem működik. A pipetta végéről szokott lefolyni, de ahogy fogy majd annál nehezebben fogom tudni kiszedni az üvegcséből az tuti.