mercivagyok

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2022. január 22.

Nyáron tökéletesen működött, bár akkor csak úgy használtam, nem volt semmi panaszom. Viszont most télen előjött az ekcémám, nagyon durván kirepedezett a bőröm... :( bekentem vele, gondoltam akkor most is fog segíteni. Hát... elkezdett nagyon erősen csípni és égetni, moshattam is le. Máshol a bőrömön nem mutatkozott ez a gond, csak ahol ki volt repedve. Nem értem miért lehetett, nagyon szomorú vagyok emiatt. :(

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2022. január 22.

Ajánlások után vettem meg, nagyon jót tett a lábam bőrének, egész nap cipőben vagyok és talpalok, sokat segített ez a krém a kiszáradás ellen. Akkora bőrkeményedésem nem volt, de már nincs is emellett. Én bátran merem ajánlani mindenkinek.

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2022. január 12.

Megvettem, tartósságra nem egy hűha, de az illat mindenért kárpótol. Nem teljes a szerelem, én az én ízlésemnek nem elég édes, de ez abszolút személyes szemszög. Kettős érzelmeim vannak vele kapcsolatban emiatt, viszont tényleg nőies és szerintem simán egy alap parfümkollekciós taggá emelném fel. Úgy gondolom 50%-os akcióban megéri megvásárolni, hozza azt tudást amit 4-5 ezer forintért elvárunk egy parfümtől. Viszont én jobban éreztem magamon az illatot, amikor a kezemre fújtam (természetesen nem volt akkor más parfüm rajtam) és pár órát levegőztettem magamon. Sokkal jobban kiadta magát mint egy teszteren, a police parfümöknél nálam így választani már alap, nagyon más rajtam az illat mint ami a papíron lenne, pozitív irányban.

1 MÁRKA