Merla

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2013. május 11.

Én is sokáig szemezgettem vele és most az akciót hallva elindultam beszerezni. Eleve 2000Ft volt, erre még rájött a 20% joy kuponom és szemtelen 1600ft-os áron jutottam hozzá. Itthon már fogtam a fejem és bántam, hogy csak egy árnyalatot vettem :(
Valami fantasztikus ez az aprócska csoda. A Rose D'or árnyalatot vettem.
A kis dobozocska nagyon praktikus, mert az eddigi óriásdobozos pirosítóimmal ellentétben, ez simán befér a nesszeszerembe, mert folyton ingázom. A kis ecset elsőnek furcsa, de nekem nincs vele gondom, ha épp nem cipelem az ugyancsak óriási pirosító ecsetemet, akkor simán megteszi ez is. Az árnyalat valami csodás. Már alig várom, hogy nyáron a lebarnult bőrömön csillogjon :)
Szóval eddig simán 5-ös, később még visszatérek véleményezni.

Marionnaud Alapozó Ecset (régi)

Marionnaud Alapozó Ecset (régi)
2013. április 21.

Nekem is ez az első alapozóecsetem és hát meg kell mondjam nem sok reményt fűztem ahhoz, hogy sokat fogom használni. Eddig kézzel dolgoztam és mindig sikerült alaposan eldolgozni, nem hittem, hogy ecsettel szebben lehetne. De be kell valljam igen és nagyon bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon szépen lehet vele alapozni és valahogy sokkal szebb összképet ad az egész arcnak. Emellett nem kened össze a kezeidet. Mivel pumpás alapozóim vannak ezért jól tudom követni, hogy mekkora mennyiséget használok. Ecsetnél egy fél pupálással kell több, de nem az ecset veszi fel a festéket, hanem inkább azért mert teljesen tökéletes hatásra törekszem vele. Nagyom elégedett vagyok ezzel az ecsettel. Teljesen kézre áll és nagyon finom puhák a szálai.

Mondjuk ebből van premium és sima változat is, nekem premium van, ami annyiból jobb, hogy valamivel jobb minőségűek a szálai és hosszabb az egész ecset, az ára viszont ugyanannyi.
Szerintem nyugodtan ki fogok próbálni más ecsetet is ettől a márkától.

Nivea Melon Fresh Tusfürdő

Nivea Melon Fresh Tusfürdő
2013. március 31.

Én még anno Németországban tárazta be belőle. De végül csak egy flakonnal használtam el, a többit elajándékoztam. Isteni illata van, tényleg nagyon szuper, viszont csak a tusolás alatt ennyire intenzív, utána törölközés utána már szinte semmi. Az állaga géles, kevésbé olajos ( pedig az enyém rajta volt az & oli felirat). Nagyon jól tisztít, de nem igazán hidratál. Téli időszakban kifejezetten kevés, viszont nyáron akár ideális lehet. A végére már meguntam az illatot. Kísérletezőknek és illatvadászoknak ajánlom, száraz bőrűeknek és az "összetevőkrefigyelőknek" kevésbé.

2 MÁRKA