mese22

Regisztráció dátuma: 2019. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. március 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. Konopka's Nyugtató Tusfürdő Gél

Dr. Konopka's Nyugtató Tusfürdő Gél
2021. április 3.

Imádom! Ekcémás vagyok és nagyon nehezen találok olyan tusfürdőt ami nem irritál, csíp, szárít. (Ha már extrém mértékben kijött az ekcéma akkor természetesen ez is csipkedi picit mint minden akkor csak a felirt krém segít) De egyebkent ez a tusfürdő szuperül hidratál. A legtöbb tusitól húzódik a száraz bőröm, rögtön miután kijöttem a zuhiból, de ezzel nem! Én mindennap testápolózok, sajnos ezt nem pótolja semmi. A Baba kamillás natúr tusijával használom felváltva.
Az illatát imádom, nagyon édes de mégse túlzás és természetes hatású. Hatalmas mennyiség jó áron. (bár a flakont én sem szeretem)

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás
2021. április 3.

Isteni! Ma használtam először fenthagytam majdnem egy órát. Szinte beszívta a bőröm, de azert még lemostam amit le tudtam. Döbbenet, hogy milyen puha lett az arcom. Ekcémás vagyok, gyakran kijön az arcomon is, és egyáltalán nem irritált, sőt nyugtatta is a piros foltjaim. Ez baromi ritka, ezért nagyon hálás vagyok. Tuti, hogy állandó tagja lesz a rutinomnak! Nem az első Dr. Konopka's termékem de nem is az utolsó, még sose csalódtam a márkaban.

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Skin Paradise Tónusegyesítő Hidratáló Krém

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Skin Paradise Tónusegyesítő Hidratáló Krém
2020. december 1.

Legjobb BB krém!!! Nekem a legvilagosabb pont jó. Elotte én is Pupat majd a L'orealnak a magic valtozatat hasznaltam de ez veri őket! Alig latszik h van valami az arcomon, mégis gyönyörűen fed. Szép üde arcbőr. Estere kopik de nem vészes. Én alahidratalok mert nagyon szaraz a bőröm de szerintem megállná a helyét magában is. És valóban lehet építeni ha itt ott nem elég a fedés. Könnyű az állaga, viselni is olyan mintha nem lenne semmj az arcodon. (még a maszkra se kenődik át!)
Imádom! Zsíros bőrre nem tudon milyen lehet de ajánlom mindenkinek aki nem akar alalozót használni, és normál száraz bőrű.
Az ára húzós de én szeptemberben vettem és még mindig megvan a fele (dec 1).
Imádom! 🤗