MeseSe

Regisztráció dátuma: 2020. november 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. november 5.

Tegnap rendeltem újra (Deciemen a 100ml-es van még, 23% kedvezmény van novemberben mindenre), alapkrém és nagyon szerethető de tudni kell használni. Vagy bevizezett arcra vagy vízzel összekeverve kell felvinni, bemasszírozni és akkor nem pereg, nem kukacosodik, várni kell 5-10 percet és lehet rá fényvédőzni, sminkelni bátran. Éjszakára szérummal, olajjal keverve tökéletes.

Helia-D Cell Concept Mélyhidratáló és Ránctalanító Éjszakai Krém

Helia-D Cell Concept Mélyhidratáló és Ránctalanító Éjszakai Krém
2020. november 5.

Életem legrosszabb arckrém élménye. (a nappalijával együtt vettem)
Ismeritek azt az olcsó, ócska parfüm illatot némi cigi szaggal keverve? Pont ilyen illata van és ameddig a krém fent van, az illat is. Ez egy dolog lenne, de annyira irritálta 2 használat után az arcomat (hozzá van szokva a hámlasztáshoz is pedig...), hogy kénytelen leszek elajándékozni. Ezen felül csak zsíros érzetet kelt, nem szívódik be, hidratálni pláne nem hidratál. Borzalom. Mínusz sok-sok pont, nem nulla.
(Helia-D ügyfélkezelés szintén nulla pont, még csak fel sem ajánlották, hogy küldjem vissza.)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2020. november 5.

A hatása semmi különös, egy light hámlasztó, de borzalmas az állaga. Szinte használhatatlanná teszi, hogy olyan, mint a víz. Pamacsról pazarlás lenne felvinni, tenyérben szétfolyik, ahogy az ujjadról is lecsöppen miközben próbálod felkenni. Persze fel lehet kenni, de ki akar kétszer annyi időt eltölteni ezzel mint egyébként tenné? A TO termékek ebből a szempontból sokkal jobbak, akartam tenni egy próbát ezzel is, pénzkidobás volt.