Mesi

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Mineralize Skinfinish

MAC Mineralize Skinfinish
2019. április 19.

Lightscapade-et vettem itt egy krémmániástól, jó vétel volt, ezúton is köszönöm. :) Diszkrét selyemfény, könnyű kezelhetőség, nem ordító csillámok, hófehér bőrrel telitalálat.
Sosem értem, hogy a bronzosítók és highlighterek miért ilyen marha nagyok, sosem fognak elfogyni. Viszont ezt legalább napi szinten szeretem használni.

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2019. április 19.

Legjobb púderem a limitált Paula's Choice mellett. A legvilágosabb árnyalat tökéletes, nem emeli ki a száraz részeket. Flat ecsettel használom, építhető a fedése.
Törékeny, nem táskába dobós, hurcibálós darab, ami kár, mert így kell mellé egy váltótárs is.

Annyira szívesen lecserélném valami cruelty free márkára, de egyszerűen semmi nem hozza ezt a szintet.

Inglot Freedom System HD Préselt Púder Round

Inglot Freedom System HD Préselt Púder Round
2019. április 19.

Utazós, táskába bedobható púdert kerestem, amivel nap vége felé felfrissíthetem a sminkem és ezt ajánlotta az eladó. Hát, ez nem jött be, az első alkalommal tört össze a táskámban...
Egyébként a legvilágosabbat vettem (33), természetesen fed, nem poros, inkább bársonyos. Tartóssága ebben a a hűvösebb időben rendben van.
Korrekt darab, de nem wow, legalábbis nekem.
Mivel ezek a púderek nincsenek tokban, így azt is venni kell hozzá (igaz, csak egyszer), úgy már azért húzósabb az ára (kb 3000 HUF egy tartó).

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Lamium Album (White Nettle) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!