Mesi

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Mineralize Skinfinish Highlighter

MAC Mineralize Skinfinish Highlighter
2019. április 19.

Lightscapade-et vettem itt egy krémmániástól, jó vétel volt, ezúton is köszönöm. :) Diszkrét selyemfény, könnyű kezelhetőség, nem ordító csillámok, hófehér bőrrel telitalálat.
Sosem értem, hogy a bronzosítók és highlighterek miért ilyen marha nagyok, sosem fognak elfogyni. Viszont ezt legalább napi szinten szeretem használni.

MAC Mineralize Skinfinish Natural Púder

MAC Mineralize Skinfinish Natural Púder
2019. április 19.

Legjobb púderem a limitált Paula's Choice mellett. A legvilágosabb árnyalat tökéletes, nem emeli ki a száraz részeket. Flat ecsettel használom, építhető a fedése.
Törékeny, nem táskába dobós, hurcibálós darab, ami kár, mert így kell mellé egy váltótárs is.

Annyira szívesen lecserélném valami cruelty free márkára, de egyszerűen semmi nem hozza ezt a szintet.

Inglot Freedom System HD Préselt Púder Round

Inglot Freedom System HD Préselt Púder Round
2019. április 19.

Utazós, táskába bedobható púdert kerestem, amivel nap vége felé felfrissíthetem a sminkem és ezt ajánlotta az eladó. Hát, ez nem jött be, az első alkalommal tört össze a táskámban...
Egyébként a legvilágosabbat vettem (33), természetesen fed, nem poros, inkább bársonyos. Tartóssága ebben a a hűvösebb időben rendben van.
Korrekt darab, de nem wow, legalábbis nekem.
Mivel ezek a púderek nincsenek tokban, így azt is venni kell hozzá (igaz, csak egyszer), úgy már azért húzósabb az ára (kb 3000 HUF egy tartó).

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Lamium Album (White Nettle) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!