Best of Beauty 2019

Mesiann

Regisztráció dátuma: 2014. május 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 21.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Parfüm Roll-on

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Parfüm Roll-on
2019. február 7.

Én is - ahogy előttem sokak - tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem émelyítő. Sajnos a tartóssága tényleg nem túl jó, ezért vontam le egy csillagot. Kiszerelése praktikus, kis táskában is elfér, bárhol előkapható. A golyós megoldással bárhol, diszkréten fel lehet vinni.

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk
2018. augusztus 6.

Nagy csalódás volt, sajnos a felkenés után egy nappal már elkezdett lepattogni (fedőlakkal is)...nagyon gyorsan lekopott, nem bírt ki értékelhető időt a körmömön. Leárazottan vettem, és mivel itt rengetegen dicsérik, lehet, hogy a boltban az állaga már nem volt jó..vagy sokat állt. Mindenesetre számomra ez a lakk használhatatlan volt.

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Kézkrém

Bulgarian Rose RoseBerry Nature Kézkrém
2018. július 18.
(!)

Az előttem szólók sorához csatlakozva, én is tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon finom az illata felkenéskor, sokáig nem érződik (bár én gyakran mosok kezet, lehet ezért sem éreztem sokáig az illatát). Hamar beszívódik, ami nagy előnye, nekem nem hagyott semmilyen zavaró réteget a kezemen. Hidratálását én közepesnek mondanám. Összetevői lehetnének szebbek..Nekem elég száraz a kezem, így én is inkább nyárra ajánlanám ez a könnyedebb, illatos kézkrémet. Télre illetve száraz bőrűeknek nem biztos, hogy elég. Örültem, hogy kipróbálhattam, szeretem ezt a temékcsaládot :)