Best of Beauty 2019

Mesike91

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. április 15.

Amikor ezt vettem, már csak azért, mert nem telhet el egy Glamour nap Bourjois termek nélkül. Nem is tudtam, hogy van ilyen, igaz, nem is figyeltem. A ruzsok jobban lekötnek.
Szóval ilyen félig roncs állapotban nem emlékszem, hogy féláron ezer vagy vagy ezerot volt. Ha ezer, akkor hogy lehet 2 ezerért ilyen jót kapni???
Tegnap próbáltam először. Egesznap a helyen maradt, kellemes illat, árnyalat tökéletes, nem fényesedett át, különben biztos átkoztam volna. Lekörözi az alapozokat.
Viszont: akárhányszor az arcomhoz értem tiszta matyi lett a kezem. Olyan, mintha sosem kötne meg, vagy folyton frissen felkent alapozos lenne a pofam.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2019. április 15.

Nem Ezt akartam, hanem a 3 in 1-t, de abból már nem volt világos (Glamour napok ugyebár :D). Úgy voltam vele, hogy nem jövök el max factor cucc nélkül, és most épp az alapozos, fényvédős, borapolos korszakomat elem. Ebből megvettem a legvilagosabbat (azt hiszem). Hat sötétnek tűnt. Felkentem, néztem telefon zseblampajaval és egyéb fényben is: ez csak nem sötét. Pedig Hófehérke vagyok. Ad egy kis életet a sötét hajamhoz 😂 na szóval az allagaba és illataba is beleestem. Rájöttem, hogy ez életem első MF termeke. (Why?) hat nem az utolsó lesz, az is biztos.
Nap végére kb eltűnt. Vagy mégsem? Elég érdekes a látvány, mert a borom szép, egységes, de sehol a reggeli látkép és szín. Ez olyan jó is, meg nem is. De különc vagyok, lehet az alapozom is.
A kupak gaz, főleg, hogy rakenodik mindig egy kis alapozo....

eos Color Boost Pink Blush

eos Color Boost Pink Blush
2019. április 13.

Szégyen-gyalázat, de teljes áron vettem meg. Már vagy egy éve rakattantam a ph-s rózsaszín ajakbalzsamokra. Ezt ket pasi is megdicsérte rajtam. Azt hittek, hogy rúzs. :D Érzekinek írta le az egyik. A számon nagyon szép rózsaszín szint vesz fel. Tartós is, jó az ize. Ápol. Mostmár csak a piros szinűt kellene Magyarországra behozni, ami pirosito is egyben.