Mesike91

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

MAC Patent Paint Lip Lacquer

MAC Patent Paint Lip Lacquer

Update:
Talán azóta megtanultam kezelni. Icipicit, de szószerint! kenek fel középre, és ecsettel mindkét ajkamra elkenem. Aláhidratálva, egyszer sikerült dögös rózsaszínesként megcsinálni, kicsit túl is húztam. Így viszont öt évig elég lesz XD Kezdem érteni, h miért egyre kevesebb ml-ket adnak.

Azt hittem elsírom magam, amikor először felkenve barnás volt a számon, mintsem mályvás, hússzínű a Lacquered up színt. Persze az Instán inkább halvány rózsaszínes volt, mint csúnya barnás. Hát jó, ezt vártam talán a legjobban, és mégis ekkora pofára esés. Szóval kicsit kenek középre és azt mázgálom el. Így Lustre-szerű rúzsnak tűnik nem annyira barnásnak. Faja.... De nagyon tartós. Minimálisan színez, de nekem azzal sincs bajom. Egyébként normálisan használva még véletlenül sem lakkfényű vagy bármi, amit sugallni akartak. Még jobban szeretném, ha jó színt választok.

MAC Powder Kiss Folyékony Rúzs

MAC Powder Kiss Folyékony Rúzs
2020. augusztus 7.

Már megint nem életem színválasztása... (A Little Tamed). Túl rózsaszín vagy nem tudom, keveset kenve egész jó. Lehet egyébként keverni a színeket. A lipmousse-szal nem egyforma az összetétele, de működnek együtt. Picit nehezebb érzés, de határozottan jó, ápoló. Annyira jó az applikátora, de nagyon sok terméket felvesz, ezért picit kenek fel, aztán ujjal el. Ecsettel még nem próbáltam. Kajálást nagyon nem bírja, és sajna undin kopik, még egy kevésbé sötét színnél is. Viszont ha már megszáradt, akkor puszit, ivást jól bírja, nem mázgálódik. Fura, hogy rúzs és kenős is van belőle, de nem rossz, csak nem árt, ha tudjuk nézegetni, hogy áll.

MAC Rúzs

MAC Rúzs

Minik:
All Fired Up (retro matte): na ez a szín nagyon dögös, rózsaszínes piros. Ez a finish nagyon bejön, még kell pár. Egy beöltözős céges bulin használtam, 20-as évek stílusában kellett öltözni. Viszont egész este lesnem kellett a szám, mert az ivást-evést nagyon nem bírta. Egyszer épp ültem és nagyon kitolva kenegettem magam, és kiesett :O
Velvet Teddy (matte): az első minim. Rajtam tök sötét barna, ha vastagabban kenem. Azóta megtanultam kezelni és szeretem. Rákaptam a picit túlhúzom módra. Tartóssága jó.
Twig (satin): Azt hittem matte, amikor felkentem. Kb. ugyanaz, mint a Velvet Teddy, csak rózsaszínesebb. Na ez is baromi sötét rajtam. „Hindash” módszerével kenem fel, így viszont nagyon megszerettem, éppen csak kenek fel egy kis színt. A lilásak amúgy is bejönnek.
Tropic Tonic (matte): Nagyon nem tetszik rajtam, elég narancsos. Korallt nem látok benne.
Chili (matte): ez a vöröses-barnás szín nagyon nem jön be (ajándék volt). De mégis jól áll.
2019-es téli kollekció minijei:
Official star (metallic): használhatatlan, max feketebőrűeken tudom elképzelni, hogy szép. Topperként kipróbálom, de gyanús, hogy rám rohad.
Kinda sexy (matte): ha elfogy a Velvet Teddym, ő lesz a nude-om, de kicsit vérszegény a színe, picit több rózsaszínnel jobban tetszene, de még napfénynél is teszek egy próbát. Annyira nem nagy szám, mint elképzeltem.
CB 96 (frost): mit jelent ez a megnevezés? Valaki írt róla elismerő szavakat, de ahogy a színt jellemezte, abszolút nem erre számítottam. Narancsos-csillogós... egész jól áll, hordható. Ez a finish nem tetszik magamon.
See Sheer (lustre): tucat sötét rózsaszín, amit az Essence-nél is meg lehet találni, de el lehet használni.
Candy Yum Yum (matte): nagyon brutál Barbie szín, nagyon lebarnult arcon el tudom képzelni, de rajtam rémálom. De a neve cuki.
Nouvelle Vogue (matte): Abszolút a Twigre hajaz, csak matt. :D Talán kicsit rózsaszínesebb, annyira nem is áll jól. Még ki kell tapasztalnom, hogy lesz jó.
Extra Stars Please (frost): FROST, sajnos ez sem a legszebb rajtam, egyébként világos, lilás rózsaszín. Ez még azért hordható kategória nekem is, topperként meg főleg.
Lost In The Stars (dazzle): ez a kedvencem a kollekcióból. Lillás, csillogós, kis üde a szájon, ünnepi is. Nem teljes a fedése, és így tökéletes.
Diva (matte): DÖG. Ehhez tényleg nem árt a szájcerka, persze nélküle is el lehet játszadozni, csak sok idő. Lilás, burgundi, picit bogyós, bor, bordó. Sok szín jut eszembe róla. Gyakorlatilag megszólal, tök jól mutat, de hát nem merek kimenni ilyen sötét szájakkal, de majd alkalomra tökéletes lesz.
Teljes méretűek:
Scattered Petals (powder kiss): ezt külön értékeltem a termék alatt. Nagyon világos rózsaszín, az illat jó. Nem áll jól, sápaszt. Néha undorítóan kopik le.
Davidblond (lustre): ez limitált széria volt. Szép, finoman csillogós rózsaszín. Plusz nedvesen is csillog, nagyon bejött. Erősebb szemsminkhez rohanós napokra kiváló.
Skew (frost): szintén limitált, a Petal Power kollekcióból. Elmegy, uncsi, vehettem volna mást, de akartam ilyen különleges tokú rúzst is. Egyébként nagyon szép, masszív. A kajálást nagyon bírja. Meglepett. Még most kezdek barátkozni vele.
Lady Bug (lustre): nem azt hozza, amit a képek ígérnek, de nagyon feltűnően tud csillogni, és vadító piros. Kicsit sötétebb, mint a klasszikus. Egy rétegben kis halvány szépség, kettőben már dög. Nem tartós, de neki megbocsátom. Tetszik magamon.
On Hold (cremesheen): A KEDVENC, AZ ÉN PIROS SZÍNEM. Ezért kettőt is vettem. Ezt egy idősebb nő meg akartam tőlem venni. Ajakbalzsam fölé is tökéletes, de magában is egy rétegben, vagy többen. Krémes, csillogós, tartós. Ha nyalogatom a szám sem félek, hogy undorítóan kopna.
Werk werk werk (powder kiss): Na ez már döfi! Ebben kiválóan jön a púderes hatás. Igazi csodás piros.
Ruby Woo (retro matte): Ú! IGAZI DÖG! Bársonynak tűnik a szám. Rengetegen megbámultak. Fehér bőrrel jó kis hatása van. Viszont morzsálódik újrakenésnél, és kicsit nehezebb érzete lesz.