Mesike91

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2020. február 6.

2018 karácsonya előtt vettem meg, mert ma már 15 éve, hogy beleszerettem az akkor frissen megjelenő Cinemába. Életem első Glamourjához járt mintaként, amit egy szeretett kisboltban vettem meg. Aztán sok-sok év telt el nélküle. Nyáron is fújtam, de akkor nem igazán tartós. Hidegben az igazi, de sajnos gyorsan hozzászokik az orrom. Csodás mandarinos, narancsos illat. Édes, de nem fullasztó. Elegáns, de a mindennapokban is használom. Még a fele van nagyjából. Újravevős. Örök kedvenc.

MAC Star-Sighting Compact

MAC Star-Sighting Compact
2020. február 4.

Picit csalódás ennyi pénzért. Pár éve rámegyek az ünnepi kollekciókra. Palettám még nem volt, na mondom itt az ideje. Az egyik világosbarnát szabályosan kapargatni kellett, hogy színt adjon. A csillogósak a kedvenceim, de az előző évi (2018-as) sokkal jobb volt. Az a tuti. Ez valóban csillagosabb, kisebb csillámos.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2020. február 4.

Nagyon-nagyon vártam, szabályosan szerelmes lettem beléjük, miközben olvasgattam a véleményeket, videókat néztem. Már nem is tudom, hogy jutottam el odáig, hogy karácsony körül rendeljek 2019-es ünnepi rúzs szettet. Óriási boldogság volt nagyjából egy darab áráért 5-öt kapni. A csomagolása csodás. Sajnos ezek nem a mágneseszárúak. A színskála lefedi az igényeket, csak nem az enyémet. Igaz a két világosat viseltem már nyilvánosan. Talán a piros áll a legjobban. Viszonylag tartósak, persze nyomot mindenhol hagynak. A lilához merszem még nem volt, a téglás barnás vöröses szín alapból nem a szívem csücske. Eleinte fényes, de nem úgy, mint vártam. Aztán bemattul, akkor jobban tetszik, és abban a formában egész tartós is. Illata jó. Sculpting hatás abszulút nem érezhető, pedig vastag ajkaim vannak. Többet nem veszek, örök szerelmem a MAC marad. Próbának jó volt, csak félek, hogy rám rohad. Eladáshoz túl szép, de még lehet, hogy új gazdája lesz.