MesMess

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2022. július 28.

Január eleje óta használom, elég rapszodikusan( mondjuk naponta 1-szer). A herpeszellenessége miatt választottam, minden másnàl valahogy előjött eddig, egyelőre ennél nem, bizakodó vagyok. Nekem az illata meg az íze is kifejezetten bejön, gyógynövényesnek mondanám. Amikor használom, akkor véd meg puhít is, de mivel nem gyakran jut eszembe, így a puhaság sm állandó, de most nagy szelek is vannak, szóval sztem eddig 5 csillag. ( a télen herpeszes és/cserepes ajkak helyett most viszonylag normális szàm van, nekem ez csoda:))

By Kilian Angels’ Share

By Kilian Angels’ Share
2022. február 9.

Nekem erős, szép luxusillat. Lentebb jól leírták , milyen. Konyakos, vaníliás, nekem diós is, egy tonkás beütéssel. A neve pedig a whisky érlelése során elpárolgó részre utal.

Balea Szárazsampon Classic

Balea Szárazsampon Classic
2022. február 8.

Tényleg fehér réteget hagy, nagyon át kell fésülni, de aztán egész dús és nem ( annyira) zsírosnak tűnő a haj. Én inkàbb az illata miatt szoktam használni, ha megcsúszok a hajmosással, arra jó, hogy mem gyapjúszagú a fejem, miután használom. Egy-egy alkalommal tök jó, de tuti nem helyettesíti a mosást, nálam a célnak megfelel.