Best of Beauty 2019

Messa

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow
2018. november 10.
(!)

Én is tesztelésre kaptam. A csomagolásnál hozza a drága márka érzetet. Az ampullákat könnyen el lehet törni, bár nem rajongok ezért a kiszerelésért, valami apró pipettás flakon jobb lett volna, ahol mi kontrolláljuk az adagolást. Sajnos a hatásáról nem tudok mit írni, mert allergiás reakció lépett fel nálam, pillanatok alatt kivörösödtem tőle, alig győztem letörölni.

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2018. június 6.

Nagyon vártam egy ilyen, smink fölé használható termékre. Mivel a flakon kicsi, múlt évben nyaralásra tartogattam. 40 fokban, magas páratartalomban, amikor önkínzás bármit is magadra kenni(+úgyis lefolyik) tökéletesen tette a dolgát. Idén is beszereztem hasonló céllal. Mindennapi használatra marad a reggeli fényvédő+50 SPF-es púder fényvédelem frissítésre. Életmentő volt akkor is, amikor nem vártam a ragyogó napsütést és meleget, de fél nap szabadban kellett lennem,így a leégéstől védett meg. Nekem tetszik az illata, és hamar ráálltam, hogy ne vegyek fújás közben levegőt. Ha valaki ki fog jönni egy ugyanilyen minőségű, de ár/érték arányban egy-két ezer Ft-tal olcsóbb cuccal, az letarolja majd a piacot. 4 csillag, mert drága.

Kiehl's Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque

Kiehl's Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque
2018. június 3.

A rajta ajánlott 5 perc helyett én legalább 15-ig fennhagyom, utána pedig a maradékot bemasszírozom a bőrömbe, majd csak ez után mosom le újabb 5 perc múlva. Pár perc után lemosni pazarlás. Nekem az enyhébb pirosságot sem enyhítette. A hidratáló hatása is csak átlagos, erre a célra vannak más gél állagú hidratálók, fele ennyiért. Ráadásul a hidratálásért első sorban az INCI 2. helyén lévő glicerin felel, ami elég olcsó összetevő. Lehúzás.