meva

Regisztráció dátuma: 2012. június 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tangle Teezer Easy Dry & Go Beszárító Hajkefe

Tangle Teezer Easy Dry & Go Beszárító Hajkefe
2021. augusztus 15.

Ez a fésű számomra minden pénzt megér. Heti 2-3 idegösszeroppanástól ment meg ez a kis csoda. Hátközépig érő hajamra a világ összes gliss kur/elseve kifésüléskönnyítőjét rátehettem, akkor is begubancolódott, amit félig sírva, teljesen kiborulva tudtam csak kifésülni. Az volt az utolsó csepp a pohárban, mikor egy egész tincset ki kellett ollóval vágnom, mert semmi más nem segített. Azóta már 4szer mostam hajat, már ezzel a fésűvel szárítva, totál fekete mágia az egész működése, de csak ajánlani tudom. Előfordul, hogy megakad a hajamban, de simán ki tudom szedni belőle :)

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém
2021. augusztus 15.

Könnyed kis krém, pont elégséges fedéssel. Alapozó helyett kerestem valamit, amit egyszerűbb felapplikálni arcra, elégséges a fedése (igazából nekem elég, hogy egységesíti az arcszínem) és nem szárítja az arcom. Ez a krém tudja mindezt :) Olyasmi a fedése, mint a Paula's Choice világoskék színezett fényvédőjének, csak az 3x ilyen drága, szétszárítja az arcom és mivel ha okos az ember, úgyis tesz a paula alá is fényvédőt, így számomra ez a krém sokkal jobb választás.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2021. augusztus 15.

Nagy kiszerelésű fényvédőt kerestem, amivel elérhetem, hogy ne barnuljon a karom/mellkasom júliusi esküvőmig (elég bénán nézett volna ki, ha a különböző testrészeim különböző árnyalatúak). Ezt a kérést tökéletesen teljesítette. Ami miatt nem fogom újra venni, az az, hogy nem szívódik be teljesen, ez engem zavar, plusz hogy sárga foltot hagy a fehér ruhákon, amit még fogalmam sincs, miképp fogok tudni eltüntetni :(