mezespuszedli

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rival De Loop Bőrradír Gél

Rival De Loop Bőrradír Gél
2017. február 8.

Nehéz eset a bőröm mert érzékeny és száraz, utóbbi főleg a jelenlegi időjárási körülmények mellett jelentkezik. A téli időszakban a kozmetikustól kapott kencék sem tudnak megbírkózni vele. Igazán jó bőrradírom még sosem volt, folyamatosan keresem a nekem valót. Sajnos ez a termék sem állta ki a próbát, nagyon szárította az egéybként is katasztrofálisan száraz bőröm. Azt értékelem benne, hogy kicsik a szemcséi, de ez nem elég két csillagnál többre. A száraz utóhatás miatt abban sem vagyok biztos, hogy működött a radírozás...

Balea Beauty-Öl (régi)

Balea Beauty-Öl (régi)
2017. február 4.

Őrületesen száraz a bőröm (főleg a lábaim esetében), így folyamatosan keresem a nekem való csodaszert. Így bukkantam erre a Balea termékre, ami sajnos nem teljes siker, mégis pozitív élmény. Tetszik az illata, hamar beszívódik, sokáig elég és jó áron kapható. Nálam nem volt túlzottan hosszú a hatása, így keresem tovább az igazit. A téli időszak kihívás ebből a szempontból, talán egyéb évszakokban teljesen rendben lesz. 3 csillag, mert az extra extra extra száraz bőrömnek nem elég, ettől függetlenül azt gondolom, sokaknak beválhat, ha nem ilyen problémás eset a száraz bőrük. :)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. február 4.

Ó, annyira örülök, hogy a Lovely előállt ezzel a termékkel! A Sweety fantázianevű árnyalatot szereztem be, nagyon tetszik a matt hatás, a színe is elfogadható bár nekem kicsit élénk. A tartóssága nálam kiállta a próbát, nem szárít, szeretem. :) Megéri az árát.

Update: 4 csillagra módosítottam, mert időközben kiderült, hogy mégis szárít... Ettől függetlenül továbbra is tetszik. :)
(Én Budapesten, a Flórián üzletház Rossmannjában bukkantam rá pár hónapja, és sajnos azóta sem láttam ott. Amikor megvettem, már akkor is csak 1-1 db volt... Bízom benne, hogy lesz még.)