mezespuszedli

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Repair Boost Intensive Hair Mask

Syoss Repair Boost Intensive Hair Mask
2021. november 4.

A hajam nehezen kezelhető és vékonyszálú; többnyire úgy áll, ahogy akar, hiába teszek bármit. Pár hete használom ezt a terméket, legutóbb hajmosás előtti pakolásként vittem fel úgy 10 percre, és láss csodàt, végre nem úgy nèztem ki hajmosás utáni napokon, mint egy igénytelen félőrült. :D Azért csak négy csillag, mert hajmosás után balzsamként annyira nagy változást nem okozott. Viszont ha előàpolóként hosszabb távon beválik, megkapja az 5 csillagot.

Balea Hautrein Mitesszer Elleni Arctapasz

Balea Hautrein Mitesszer Elleni Arctapasz
2021. június 14.

Végre sikerült nagyjából ráéreznem, hogyan kell hasznàlni ahhoz, hogy működjön. Korábban túlzottan benedvesítettem az arcom, és leoldódott a tapaszokról az a ragacsos dolog, ami segített volna a mitesszerek eltávolításában. Olyan is előfordult, hogy nem vizeztem be elèggè az arcom, ìgy alig tapadt oda a tapasz. Most, a köztes megoldással ki tudott szedni jó pár mitesszert. Lehet ezt még fokozni, legközelebb hàtha ügyesebb leszek.

Revolution X Friends Shadow Palette Szemhéjpúder Paletta

Revolution X Friends Shadow Palette Szemhéjpúder Paletta
2021. június 14.

Jóbaràtok rajongókènt vettem meg, ezért kèpvisel valamiféle èrtèket számomra, de amire hasznàlni lehet, abban sajnos nem a legjobb. Gyermekkorom első "jàték" sminkkészletére emlékeztet, annyira hullik az arcomra a szemfestékpor. A tükör persze tök jó! :)