MF91

Regisztráció dátuma: 2020. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. október 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biovene Pink Heaven Szilárd Sampon

Biovene Pink Heaven Szilárd Sampon
2020. december 2.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Nehezen habzik, már a felvitelkor azt érzek szárítja a hajam, amikor lemosom, rőzse. Felrakok a végekre egy pakolást, lemosom. Fésüléskor rőzse, a hajszárítás kezdete szörnyű, ragacsos az érzete, mintha soha nem akarna megszáradni, majd jön a csoda, amiért 4 csillagot érdemel. Megszárítva a hajam csillog, dús, 4-5 napig kitart.
Nem tudom mi lehet a baj, lehet én használok sokat belőle, de a végeredmény magáért beszél.
Nincs erős illata és tényleg lassan fogy.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. november 21.

Imádom ezt a kis korrektort!
Nem ül bele a bőrbe és csodásan fed. Még a hatalmas cisztás aknékkal is felveszi a harcot, bár a puklit nem tűnteti el (hogy is tudná) de a pirosságot teljesen elfedi.
Nagyon jól alkalmazkodik az alapozókhoz, könnyű vele dolgozni, több éve veszem újra.

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2020. november 21.

Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban, mert nagyon tartós és szép színe van, viszont kevés ideig tart ki és ehhez képest nem olcsó. 5-6 használat után már rázogatni kell hogy jöjjön belőle, majd kb a 10. alkalomnál már teljesen kifogy. De lehet én vagyok a béna és sokat kenek fel belőle.
Nekem egy pinkes árnyalat van belőle, nagyon szép természetes ajkakat lehet vele csinálni.