MhoChing

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Chen Hair Revall Kapszula

Dr. Chen Hair Revall Kapszula
2019. december 22.

Az új dobozos változatát próbáltam. Megcsináltam az ajánlott 3 hónapos kúrát, majdnem 3 hónap el is telt mióta befejeztem, így mind a rövid-, mind a hosszútávú hatásait fel tudom sorolni.

+ az egyébként papírvékony körmöm nagyon megerősödött - és a nagyon alatt azt értem, hogy egyszer belekaptam az ajtófélfába a megnövesztett körmömmel, és egy karcolás nem lett rajta, míg régebben magától is kettészakadt. Azonban amint végeztem a vitaminnal, ugyan olyan gyenge lett, mint régen, így ez semleges.
+ e mellé szép csillogó lett, és fehér elszíneződések sincsenek rajta. Ez megmaradt.
+ tipikus nőként kopaszodtam két oldalt a halántékomnál befelé, ott sűrű babahajam nőtt, és az meg is maradt.

- azt viszont, hogy gyorsabban nőtt volna a hajam, nem vettem észre.
- ellenben a testszőrzetem nagyon-nagyon begyorsult. Még jó, hogy ősszel kedztem el, mert ha rövidnadrágot akartam volna felvenni, epillálhattam volna naponta... :) Szerencsére azóta ez is normalizálódott.
- nem tudom, hogyan, de a hajam szinte lerúgta magáról a festéket, amit kúra közben vittem fel rá.
- nálam is megvolt a "fűízű böfögés" - elnézést a kifejezésért. Ellenben a gyomromat nem bántotta, így elviselhető volt.
- legrosszabb viszont, hogy csomókban hullott tőle a hajam. Ez szerencsére amint befejeztem, el is múlt. A babahajaim miatt nem is gondoltam rá, hogy a vitamin miatt lenne, utólag raktam össze a dolgot.

Összességében viszont nem volt rossz. A körmöm nagyon szép lett, a babahajamat észre is vették, szóval tényleg látható. Ha nem hullott volna a hajam úgy, ahogy, akkor akár meg is ismételném a későbbiekben a kúrát, így viszont inkább kíséletezek majd más márkákkal is. Igazából szerintem személyfüggő, hogy kinek hogyan hasznosítja fel a szervezete. Én gyorsabb hajnövekedést ill. dúsabb hajat szeretnék, arra nekem nem ez volt a megfelelő választás, de ettől nem is rossz.

Tulasi Ayurvédikus Fogkrém

Tulasi Ayurvédikus Fogkrém
2019. július 11.

Hozzá kell szokni az ízéhez, van, aki utálja, de szerintem nem vészes. Az állaga valóban furcsa, szerintem higénikusabb (és praktikusabb) lenne legalább tubusos formában árulni. Tisztítani nagyon jól tisztít, a fehérítő hatását viszont sajnos nem tapasztaltam (ami nem jelent rosszat, mert sajnos öröklötten sárgábbak a fogaim az átlagnál, amin a kávéfogyasztásom sem segít :) ). Pozitívum viszont, hogy az érzékeny fogínyem nem vérzik, ellentétben a "sima fogkrémek" használata alatt tapasztaltakkal. Tény, hogy nagyon jól ki kell öblögetni utána, mert a kis szemcsék bizony bent tudnak ragadni a fogak között... Illetve egy szájvíz sem árt, mert nincs kellemes, mentás illatunk utána. Mindent összevetve a negatívumok ellenére is bátran tudom ajánlani, mert tényleg nagyon jól tisztít, és kellemes, tiszta érzetet hagy a szájban.

Naturissimo Minit Peeling & Maszk

Naturissimo Minit Peeling & Maszk
2019. július 11.

Valamelyik hatóanyaga nagyon zavarja a szemem, felkenés közben csípi és könnyezek. Egészben még sosem sikerült leszednem (pedig van, hogy majdnem egy órára is magamon felejtem :) ), de bő vízzel lemosható. Kb. hetente egyszer használom. Puha lesz utána a bőröm, és talán következő nap nem zsírosodik annyira, mint más napokon, de ennél több pozitívumot nem tapasztaltam. A tubusos változat van meg, és bármennyire is aprónak tűnik, sokáig kitart, kevés is elég belőle. Lényegében nem egy rossz dolog, de számomra nem is csodaszer.