Mia0602

Regisztráció dátuma: 2019. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Revox B77 Just Resveratrol + Ferulasav Arcszérum

Revox B77 Just Resveratrol + Ferulasav Arcszérum
2023. november 15.

Fél éves használat után az én bőrömön se a pirosságot se a foltjaim szinét nem csökkentette. Jól hidratál, kissé olajos érzetű könnyen beszívódik. Használni kellemes, de látványos változást nem okozott

Gosh Eyedentity Be Hopeful

Gosh Eyedentity Be Hopeful
2023. november 15.

Nagyon megszerettem, szépek a színek szemhéjon is nem csak a palettában. Tartós is, bár az én szemhéjam ráncos, rejtett és még olajosodik is. A sötét színek sajnos nem állnak jól nekem azokat nem használom (alsó sor középső és jobb). Felső sor középső pedig aranyos árnyalat amit pedig nem szeretek magamon. Ez az egyetlen fényes árnyalata a palettának. A középső sor a kedvencem és a fehéret szoktam szemöldökcsontra és a szemzugba használni. Könnyű vele dolgozni, pigmentáltak a szinek és jól satírozhatóak.

Essence What The Fake Extreme Ice Effect

Essence What The Fake Extreme Ice Effect
2023. november 1.

Az első sminktermékem amit a külseje alapján választottam. A jég és a víz hatását kelti, ami pár használat után sajnos összekeveredik. Borsmenta illatú és valóban hűsítő hatást érzek a használata után. Szintelen szájfény, én egy kis kék, jeges csillámot-fényt el tudnék viselni benne. Pár órán keresztül hidratáltan tartja az ajkaim.

3 ÖSSZETEVŐ