Mia0602

Regisztráció dátuma: 2019. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2020. április 3.

Január 2.
09 OPAL ROSE árnyalat
JOY napokon féláron lett az enyém. Rengeteg rossz próbálkozás után, végre egy olyan alapozó ami a száraz bőrömre tökéletes. Ráadásul olyan összetevőkkel ami alkohol és parfüm mentes.
Folyékony, elég híg formula, ezért elég sokáig tartott az ismerkedésünk. Blenderrel beült a ráncaimba, ecsettel csíkos lett és mindkét módszerrel csak alacsonyan fedett.
Most, hogy kézzel viszem fel szépen terül és a pirosságot az arcomon teljesen elfedi. Erős közepesnek mondanám. Nem maszkos, nem ül a ráncokban és estig szépen a helyén marad.
Száraz bőrre jó választás.
Április
Ahogy fogy, egyre elégedetlenebb vagyok a teljesítményével. Pár óra alatt eltűnik az arcomról, akármivel fixálom. A másik problémám pedig, hogy nagyon csillog. Télen nem vettem észre, de napsütésben nagyon feltünő. Bár ez is semmivé foszlik az alapozóval együtt.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2020. április 1.

Géles állagú, könnyed krémecske szemkörnyékre.
Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik, bár egy pumpálással a fél arcomat bekenem, olyan sok jön. Valószínűleg ez lesz a leggyorsabban elfogyó szemkörnyékápolóm.
Sminkelni jól lehet rá, de semmi pluszt nem ad.
Egy hónapig volt elég, köszönhetően a pumpás adagolónak amit szabályozni nem lehet. Így elég drága ahhoz, hogy semmi extrát nem ad.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2020. március 29.

Én elégedett vagyok vele. Sűrű állaga ellenére hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen érzetet maga után. Borsónyi krémet oszlatok el arcon-nyakon. Extra változást még nem hozott, de csak pár hete használom.

1 ÖSSZETEVŐ