Mia0602

Regisztráció dátuma: 2019. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. szeptember 12.

Elsőként ezt próbáltam ki a REVOX kínálatából. G&G termékeket használtam elötte, de mivel csak erre volt szükségem nem akartam rendelni. Ez is ascorbin savat tartalmaz nem származékot, megvettem DM-ben.
Ez sűrübb állagú ezért jobban kezelhető, nem folyik ki a kezemből. Nekem nem hagy ragacsos érzetet. Jól kezelhető a pipetta, nem volt gondom vele. 3 hónapig volt elég.Csak reggel használok pár cseppet, jól esik a hűtőböl ezzel kezdeni a rutint. Halványított a pigmentfoltjaimon és egységesítette a bőrképem.
És mivel elégedett voltam vele, most is ezt vettem újra.

Lovely Nude Mood Folyékony Ajakrúzs

Lovely Nude Mood Folyékony Ajakrúzs
2021. szeptember 8.

Nálam a probléma már a színválasztásnál kezdődött. Annyira minimális a különbség az árnyalatok között. Végül a "3" mellett döntöttem. Csak most olvasom, hogy folyékony rúzs. Szájfényként használtam és örültem, hogy nem színtelen. Minimális rózsaszínes-barnás árnyalattal bír. Nekem (szájfényként) kényelmes viselet. Minimális ragacsosságot érzek, de nem zavaró. Sőt! Nekem még hidratál is a hyaluron tartalmának köszönhetően. Azt a parfümöt viszont kihagyhatták volna belőle ami kellemetlenné teszi az illatát. Felkenve már nem érzem.
Szóval: szájfényként nem rossz!

Lovely H2O Szájfény

Lovely H2O Szájfény
2021. szeptember 8.

Borzasztóan bumszli applikátorát meglepően könnyű használni. Sok terméket vesz fel, de egyenletesen eloszlatható.
"6" számozású tulajdonosa vagyok. Télen kezdtem használni, a sötét borús napokon észre sem vettem az ezüst csillámokat benne. A nyári napsütésben viszont túl szikrázó volt az izlésemnek, ráadásul a szájfény kopásával nem arányosan kopik. Tovább csücsül az ajkaimon, mintha csillámporral kentem volna ki.
Illata kellemes, enyhén vaníliás. Egynek elment, főleg mert akciósan vettem.

1 ÖSSZETEVŐ