Miamia

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2017. október 13.

Nekem bevált. Számomra az illata is ok. Kellően hidratálja a talpam, de én minden nap használom fürdés, zuhanyzás után. Bár az én lábam egyáltalán nem problémás, sem keményedés, sem más nincs rajta. Ár-érték arányban tökéletes. Már többször újravettem normál és utazó kiszerelésben is.

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Kasmír Kivonattal
2017. február 14.

A Bioderma Sensibio H2O micellas lemosoja utan hasznalom,hogy a maradek sminket meg eltavolitsam az arcomrol. Nagyon kedvelem, mert tokeletesen leszedi a sminkmaradvanyokat. Az illata is kellemes. Nagyon keves szukseges belole egy alkalommal, igy sokaig eleg egy tubussal. Repuleskor kifejezetten praktikus, mert nem folyik ki es nem kotnek bele, mivel nagyreszt kabinboronddel utazom kisebb utazasokkor, ez pedig megsem a szigoruan vett folyekony halmazallapotu termek. Ebbol egy kisebb tegelyben is tudok vinni.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. február 10.

Nagyon szep szempillakat csinal. Nem pereg le, nem is csomosodik ossze a szempillakon, mindig ket reteget festek. Ha wow hatast akatok, akkor alulra a ketvegu L'Oreal spiralom feher reszevel festek egy reteget, majd a Maybellinet hasznalom ket retegbdn. Ugy meg szuperebb! Az esti lemosas konnyen megy, en nem dorzsolgetem. Akar ketto, akar a harom reteget hasznalom, mindig konnyen lejon. Csak bevizezem az ujjaimat es ovatos mozdulatokkal konnyen lejon az osszes reteg. Nem szabad nyuzni a szem boret, mindenkibek igy ajanlom a lemosast.