Miamia

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream

Hada Labo Tokyo Smoothing Anti-Fatigue Eye Cream
2024. február 13.

Már a harmadik tubussal vásárolom meg. Nagyon tetszik az állaga, eléggé gazdag, szuperül hidratál. Éjszaka elég jól feltölti a szem alatti, száraz bőrt.
Ebben a kategóriában és árban szívesen ajánlom mindenkinek. Nyilván nem fog ráncot eltüntetni, arra csak a szike alkalmas, vagy a botox :)
Jelenleg mindkét drogérialánc üzleteiben kaphatóak a Hada Labo termékek. A dm-ben szoktam venni, mert ott jelentősen kedvezőbb az ára.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2024. február 13.

Már használok a márkától más terméket is, ami nagyon tetszik, így szerettem volna még mást is, hátha beválik az is. Erre esett a választásom és nem csalódtam. Imádom ezt is. Kombinált, vízhiányos bőröm van, melyet szuperül hidratál. Télen erre még egy ceramidos arckrémet használok és reggelente iszonyat puha, extrán hidratált a bőröm. Nagy kedvencem lett.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2022. november 1.

Reggelente ezzel törlöm át az arcom. Kombinált bőröm van. Nem húzódik a bőröm a használata után. Jó érzés. Az illatát is szeretem. Esténként a másik Biodermaval mosom le (sensibio) a sminket.
Nem cserélném le semmilyen más, olcsóbb kategóriára soha. All time fave nekem mindkettő.