Micc

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Rózsa, Menta és Kamilla Frissítő, Hidratáló Gélkrém

Avon Rózsa, Menta és Kamilla Frissítő, Hidratáló Gélkrém
2017. augusztus 26.

Már csak nagyon kevéske van belőle. Az illatát én nagyon-nagyon szeretem, egyáltalán nem szokványos. Eleinte nagyon jó volt, frissített, hamar beszívódott, javultak a bőrhibám. De a vége felé sajnos már nem nyújtja azt a pluszt, hamar kifénylik az arcom, ragacsos is, ezért már csak éjszakára használom el, és így újravenni sem fogom. Valószínűleg megszokta a bőröm. Viszont összeségében egy nagyon jó kis termék, bátran ajánlom problémásabb bőrre és azoknak akik szeretik a friss, tiszta illatokat.

Lactacyd Moisturizing Intim Mosakodó

Lactacyd Moisturizing Intim Mosakodó
2017. augusztus 26.

Leárazva vettem a dm-ben, mert elvileg kifutótermék. Kb. egy hete használom, eddig nem okozott irritációt. Az illata kellemes. Előtte a sensitive változatot használtam azt nagyon szerettem és biztos vissza is térek majd hozzá. Ennél kicsit félek a parfümtől, de bizakodó vagyok, hogy el tudom használni mindenféle probléma nélkül. Eddig jól teljesít.

Avon Heavenly Hydration Hidratáló Kézkrém

Avon Heavenly Hydration Hidratáló Kézkrém
2017. augusztus 22.

Ő éppen most készül nálam elfogyni. Kedvelem a planet spa kézkrémjeit. Hiába kicsi a kiszerelés, nekem nem kellett belőle sok, és nagyon hatékony volt. Finom illat, szép a csomagolás. Ragacsosság nincs, csak puha kezek és fényes körmök. Legközelebb a treasures of the desert krémjét próbálom ki. :)