Michelle

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2019. június 7.

A szép összetevőlista ellenére is irritálta a szemem és a szemkörnyékem, és nem is hidratált megfelelően. Nem voltak irreális elvárásaim, csak egy jó szemkörnyéki hidratálót kerestem, de ez pont nem az volt. Fogalmam sincs, mit nem bírt benne a bőröm, de soha többé nem kenném az arcomra. Kézkrémként végezte, de annak sem volt túl jó. Kiadós adag, jó áron és vonzó csomagolásban, de hiába, sajnos, ez ment a levesbe. Kár, mert szerettem volna szeretni.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. június 7.

Régi motoros vagyok hámlasztásban, hozzászokott a bőröm, így aggályok nélkül vettem meg és kezdtem használni. Nem irritált, nem okozott problémát, de mást sem nagyon csinált. Néha megpróbáltam én is hosszabb ideig fennhagyni, 15-20 percig, de eredménytelenül, ahogy a heti kétszeri használat sem sokat lendített az ügyön. Az anti aging rutinom részének szántam, és a sok jó vélemény miatt legalább egy kisebb fajta csodára számítottam, ezért nagyon meglepett, hogy ennyire nulla az eredmény. Sajnálom, hogy nem jött be, a maradékot továbbadtam, hátha az új gazdinál sikeresebb lesz. Nem haragszom rá, de örültem volna, ha működik, fogalmam sincs, miért nem tette. Rajtam a G&G 12%-os kaktuszos csodája összehasonlíthatatlanul hatékonyabb, maradok annál.

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2019. június 7.

Nem szerettem ezt a szemkörnyékápolót: nem szívódott be rendesen, túl zsíros volt, viszont a hidratálóképessége rajtam gyenge; lényegében semmilyen pozitív hatásról nem tudok beszámolni. Mivel időnként csípte a szemkörnyéki bőrt, pár hét kísérletezés után letettem a használatáról. Elkenegettem a nyakamra és a dekoltázsomra. Az adagolója nem praktikus, hiába jópofa a látvány, használatban nálam a tubus is megbukott. Ingyen sem örülnék neki újra, az áráért meg pláne nem. A két csillagot a vidám sárga szín és a Clinique kapja, mivel egyébként jópár terméküket rendszeresen használom, és szolgáljon mentségére a tény, hogy volt már rosszabb szemkörnyékápolóm is.

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ