Micimaci

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező
2017. január 12.

Szőke hajra valót próbáltam ki, az "anti-yellow effect" miatt. Hajfestés után kicsit sárgább volt a hajtövem ezért vettem meg, de semmilyen változást nem vettem észre. Nagyon erős férfi parfüm szaga van, nem csak használat közben szörnyü ez az erős szag hanem még másnap is érezni lehet, borzalmas. És csak most nézem az összetevőit, ha itt megnéztem volna korábban biztos h nem veszem meg.

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő
2016. május 31.

A legjobb hidratáló tusfürdő amit valaha használtam. Már évek óta csak ezt használom, és már évek óta nem kell testápolót használnom fürdés után.

Benecos Natural BB Cream 8in1

Benecos Natural BB Cream 8in1
2016. május 31.

Ez az első BB krémem. A beige árnyalatot választottam a világos arcbőrömhöz, ami pont jó árnyalat lett. Nem számítottam rá, hogy ilyen jól elfedi az apróbb bőrhibákat, kipirosodást és nagyon szép egységes tónust ad a bőrömnek, csillagos 5-ös! Hidratáló kérmnek viszont nem elég, ugyhogy előtte használnom kell sima arc krémet. Nálam nagyjából alapozó funkciót tölt be, mert tényleg nagyon szép sima, egységes bőrképet csinál.

Update fél év távlatából: sajnos csak alkalmanként tudom használni, amikor nagyon "muszáj", mert nem jó érzés egész nap ezzel az arcomon, nagyon maszkszerű érzés, és délutánra már alig várom h lemoshassam, vagy csak egyszerüen letörlöm egy száraz papirzsepivel, és rengeteg szin, meg anyag jön le vele. Amugy szépen lehet vele dolgozni, egységesen kenhető, és esztétikailag végül is nincs baja nap végére sem (hacsak idő közben le nem törlöm) :D