micirpicir

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter

Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter
2019. július 15.

Megszerettem. Először zavart,hogy szinte mindenen ott marad a nyoma,sál,kabát stb,de megtanultam vele bánni. Nem szárít,kellemes ápolt hatás biztosít,nincs semmilyen zavaró illata. Rég volt már,hogy újra vettem ajakszinezőt,de ezzel megtörtént.

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2019. február 25.

Ritka alkalmak egyike,hogy hamarabb rátaláltam,mielőtt itt hónap kedvence lett. Tetszett a nem hívogató, egyszerű csomagolás, a gazdaságos kiszerelés,és az ára is rendben volt. Nem csalódtam.Illatmentes, tejeskávé színű gazdag krém,ami könnyen beszívódik,szépen hidratálja a szemkörnyékét. Magam részéről 40 környékén csodát nem vártam tőle,nem váltja ki a kellő mennyiségű folyadékot, elegendő alvást, na meg a jó genetikát! Szeretem,újra fogom venni. Kedvem támadt kipróbálni a család többi tagját is.

Miután elfogyott újra vettem,viszont az újabb tégely "krém" színű. Más változást nem látok rajta,remélem ez is jól működik majd.

Labello Lip Butter Original

Labello Lip Butter Original
2019. január 20.

A Labellóról mindig a stiftes verzió jut eszembe, az első ajakírek egyike volt, amiket anno használni kezdtem. Így kíváncsian vettem egy tégelyes verziót-amit megszerettem. Bevallom,én szívesebben használom ezeket-de csakis itthon-mert úgy érzem az ujjaimmal minden kis redőt hidratálni tudok. Esténként ez az utolsó lépése az arcápolásnak. Rúzs alá biztos nem tenném,mert lassan szívódik be,és csúszós.