Micoka

Regisztráció dátuma: 2012. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. július 11.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dior Hydra Life Micellar Water Micellás Víz

Dior Hydra Life Micellar Water Micellás Víz
2019. október 30.

15 ml-es mintát használtam el, vegyes érzésekkel: luxus illat és állag, szép rózsás bőrképet ad, de ennyi; a tisztító képessége jó közepes, alig smink esetén, viszont csípi a szemet! Ennyi pénzért elvárható lenne, hogy szemre is lehessen használni, így egy túlárazott felesleges cucc.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2019. augusztus 29.

Számomra Mugler illatai úgy általában büdösek. Sajnos az Aura is ez lett, kifújáskor egy brutális, olcsó mentolos lábspray szagot ad, ami száradást követően sem csitul. Nincs mit részletezni, rettentő.

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft SPF50

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft SPF50
2019. augusztus 29.

Hawaiian Tropic rajongó vagyok kb. 20 éve, de elfogultság nélkül merem állítani, hogy ez az egyik legjobb termékük! A kiszerelés/csomagolás használhatósága átlagon felüli, nagyon gazdaságos, extra kényelmes felvinni a bőrre. Könnyű, kellemes állaga van, finom illata, és még nem találkoztam olyan 50 faktoros termékkel, ami ilyen gyorsan beszívódik, nem ragad, nem hagy nehéz réteget maga után. (Kisgyerekes szülőknek is ajánlom, mert ez az első napvédő, amit simán, könnyen és gyorsan fel tudtam rá kenni, hiszti és macera nélkül.) Valóban erős napvédelmet ad, viszont hosszas vízi tartózkodás után mindenképpen után kell kenni. Egy szóval számomra tökéletes.