micsii

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Pure Effect Anti-Spot

Nivea Pure Effect Anti-Spot
2014. május 6.

Valószínűleg nem én vagyok a célcsoportja a krémnek, nekem csak a "tavaszi rügyekkel" kell megküzdenem, de az is épp elég bosszantó. Nem vártam tőle sokat, viszont a T zónában meglepően hatásos. Már két alkalom után eltüntette a pattanásaim nagy részét, pedig direkt semmi mást nem használtam mellette. Az újak megjelenését nem 100%-osan gátolja, de legalább nem hatalmas, gyulladt pattanások jönnek ki egyből, hanem kis kezdemények, amiket eltüntet 1-2 nap leforgása alatt. Egyedül a hidratálása nem győzött meg, bár nyilván nem a hideg szél által kifújt arc kezelésére találták ki. Az illata kellemes, az állaga elég folyós, emiatt kicsi is elég belőle. Szerintem nem rossz termék, ha az ember bőre csak időszakosan problémás. (:

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2013. június 8.

Néha télen ezt kenem fel pakolásnak a kiszáradt arcbőrömre, és akkor 1 hétig megint nem kell aggódnom a fájdalmas, viszkető érzés miatt. Csak muszájból viselem el annyira zsíros. Van hogy egy egész éjszaka nem elég neki, hogy a bőröm beszívja.

Avon Naturals Gránátalma Arcradír

Avon Naturals Gránátalma Arcradír
2013. június 8.

Ritka, hogy ennyire meg legyek elégedve egy Avon termékkel, de azt kell hogy mondjam, talán ez az eddigi legjobb arcradírjuk. Általában nem bírom a termékeiket, sőt más márkák arcradírjai is csak felsértik a bőröm, de ez annyira sűrű, és nagyobb szemcséjű, hogy nincs vele problémán. Kicsit nehéz lemosni a maradékot, de ennyi még teljesen belefér, mert szinte újra életet lehel az arcbőrömbe a T vonalon.