micsmics

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle Blanche EDP

Lancôme La Vie Est Belle Blanche EDP
2021. október 10.

Az első pillanattól imádom a La vie est Belle-t. Megjelenése óta mindig van, talán amikor a csúcson dübörgött a népszerűsége, akkor hanyagoltam, úgyis éreztem úton-útfélen, meg a kettő között, és télen, de ami rosszabb volt, nyáron is…. Szerencsére ez a korszak is elmúlt, és újra előkerülhetett.
Amikor ez a változat megjelent, rögtön tudtam, hogy megveszem. La vie est Belle ez a javából, le se tagadhatja, szóval aki anyut zsigerből gyűlöli, az kerülje is messziről.
Viszont ami biztos, felnőtt ő is, velünk együtt. Már nem akar mindenáron a középpontba kerülni, nem akar feltűnősködést. Már tudja, hogy egész egyszerűen jó, és ennek tudatában visszafogta magát, elegáns, és kifinomult lett.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. szeptember 12.

Hónapokig vadásztam rá a sok dicséret miatt.
Nincsenek nagy elvárásaim egy spirállal szemben, mindössze annyi, hogy legyen különbség a vele/nélküle állapot között, ne kenődjön fel/le, arclemosóval le lehessen mosni. Ezek közül az első nagy duzzogva sikerül, a másik kettő leginkább sehogyse. Mivel legalább nem hullik tőle a szempillám, így egy gyengusz kettest kap. Nem venném újra, nem ajánlanám másnak.
Nem értem az ovációt, ami övezi.

Avon Summer White Rio EDT

Avon Summer White Rio EDT
2021. szeptember 11.

Ez rajtam szinte egy az egyben Burberry Her, és ezért érthető a Fragin is a BR540-te hajazás. Csak talán a nagyon epres pez cukorka helyett inkább ananászos a cukorka benne. A nagyjából ezer forintos árához képest a tartóssága is oké, de épp az ára miatt letojom, hogy újra kell/lehet/érdemes fújni. Nincs a tipikus avon szaga, egyáltalán nem avon illatra tippelnék. Apa felszippantott a levegőbe, majd megkérdezte, hogy mi ez a jó illat, ami aztán végképp nem jellemző rá, eddig a legtöbb parfümömtől csak fintorgott a kocsiban. Jó, mondjuk tini koromban voltak hibbant illataim, azóta még inkább, szóval, valahol érthető.
Ez nekem egy nyári illat kategóriában, ár/érték arányban simán ötös.