midore

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Medinatural Aktív C-Vitamin Szérum

Medinatural Aktív C-Vitamin Szérum
2021. március 27.

Szeretem, kombinálva használom más kozmetikumokkal, nem bántja bőrömet sem. Illata erőteljes, de számomra kellemes, füstössége abszolút nem zavar. Szerintem ez egy rutinba jól beépíthető, remek összetételű kis szérum.

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal
2021. március 27.

Bejött, pedig tartottam kicsit az estleges irritációtól, de jól esik a bőrömnek, és látható a hatása. Jól utána olvastam, v.melyik lengyel oldalon úgy írták, hogy olyan 0,2 %-os a retinol tartalma. Enyhe AHA peeling után használom, C vitaminos szérummal (Medinatural) heti 2x. A már öregedő, érzékeny bőrömet látványosan simítja, feszesíti és egységesíti, és nem okozott bőrproblémát. Ráadásul kifejezetten kedvező árban van. Úgyhogy én ajánlom. :)

Isana Aha Peeling Koncentrátum

Isana Aha Peeling Koncentrátum
2021. március 27.

Úgy 25 évesen próbálkoztam először AHA tartalmú kozmetikummal, ami szörnyű hatással volt bőrömre, pedig enyhe volt. Borzasztóan irritálta bőrömet. Nem csak csípett, hanem kiütéses bőrelváltozást okozott. (Akkoriban azonban szinte minden kozmetikum allergiás reakciót váltott ki arc- és nyakbőrön, nagyon kellemetlen volt.) Azóta sokat javult ekcémám, mivel nagyon figyeltem, mit kenek magamra, az utóbbi 8 évben nem volt föllángolás. De mostanra a korom miatt már értelemszerűen a bőröregedés ellen is egyre többet kell tennem. Gondoltam, talán teszek most már mégis egy óvatos otthoni próbát. Mivel nem akartam feleslegesen pénzt kidobni, keresgéltem a lehetőségeket. Egy német YouTuber a videóján (Die 5 besten Produkte von Isana...) aztán felhívta erre az egyszerű és olcsó termékre a figyelmemet. S valóban, betartva a (kezdőkre vonatkozó) óvatossági szabályokat, azt kell megállapítanom, hogy számomra is megfelelő. Heti 2x, használom, utána az AVA retinolos szérumát aztán a Medinatural C vitaminosát, rá egy réteg Bálint féle Ligetszépe krémet - a biztonság kedvéért, s végül (ki nem hagynám!) a Dr. Konopka's regeneráló arcpakolást. Nagyon elégedett vagyok, sokat javított bőrképemen. A mimikai ráncokon is, és egységesebbnek, feszesebbnek látom az arcom. Persze azért nem tűnök így sem 20 évesnek, de az ép ésszel nem is lehet cél. :)