mig

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35
2019. január 30.

Ez egy nagyon eltalált cucca az Oriflame-nek kár, hogy kb protekcióval lehet hozzáférni. Évek óta szenvedtem egyébként is a fényvédőt tartalmazó alapozókkal, nem hogy még most, hogy ne nézzek ki négynapos hullának két pici gyerek mellett, hát ez eléggé odaver a high end márkáknak is. A kedvenc Paula's Choice most nagyon sápaszt, valamiért nem működik jól, alapnak biztos szuper lenne most is, de rétegezni fenének van ideje, örülök ha le tudok zuhanyozni kb. Ez már tényleg nem arról szól, hogy na akkor most ezt a kontúrozási technikát, és akkor még ide egy púderecsetnyi bronzosítót, hanem ha épp véletlen van 5 perc csönd reggel, akkor csináljunk már magunkból valami emberszabásút, lehetőleg fogmosással és ebbe kell beleszorítani, hogy ja akkor legyen fejünk is.
Na, erre ez a CC krém tök jó. Nem vágom hogy működik, de tényleg nagyon szépen fed, nem ül bele furin ráncokba, olyasmi mint egy insta filter. Nagyon imádom!!

Pampers Fresh Clean Törlőkendő

Pampers Fresh Clean Törlőkendő
2019. január 30.

Jelenleg 26 hónapos tapasztalatunk van 2 db kis korkülönbséggel született felhasználóval, lényegében mindent kipróbáltunk, de otthonra csak ezt a törlőkendőt vesszük hatosával négyesével stb. Utazáshoz a tescos vált be:) Az (a csomagolás miatt - mivel visszazárható kis plexivel) hosszútávon kevésbé szárad ki, de ennek jobban szeretjük az illatát (soha nem okozott semmilyen irritációt), a vastagságát, még azt is megbocsátjuk, hogy sokszor kettesével, hármasával jön ki a csomagból. Az elején csak és kizárólag sensitive terméket vettem mindenből és az volt a tapasztalatom, hogy egyik márkáé sem volt végig igazán nedves, a csomag közepétől olyan érzés volt, mintha konyhai papírtörlőt használnék. Ez egyenletesebben oldja meg valahogy.
Most néztem a tárolóban, pont 34 db van raktáron. Eléggé márkahűek vagyunk asszem.
(utazáshoz tudom, hogy ennek is van műanyagos fedelű lezárt változata, de az annyival drágább, hogy olyankor maradok a tescos változatnál)

Paula's Choice Sunscreen Spray Broad Spectrum SPF43

Paula's Choice Sunscreen Spray Broad Spectrum SPF43
2016. június 24.

Ugyan súlytalannak leírt formula, maga a termék azonban fényvédő olaj, ami egyáltalán nem válik gyorsan szárazzá ahogy ígéri, inkább vastag, zsíros bevonatot hagy a bőrön. Arcra kombinált bőrtől emiatt már nem javasolnám, nyak- dekoltázs környékére is legfeljebb indulás előtt 1-1,5 órával. Szagtalan, ezt imádom benne (és a többi paulás cuccban) irritációt nem okozott, az olaj áttetsző, így fehéres réteget sem hagy maga után.
Ami sajnos még nagy csalódás: 2016 június eleji rendelésnél 2017 márciusi lejárattal kaptam meg a terméket, egy fényvédőnél nagyobb kiszerelésnél ideális esetben legalább 1 éves szavatossági idővel számolnék (pláne ebben az árkategóriában).