migfe

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2021. január 2.

Nagyon rossz! Lehet, hogy én kényeztettem el magam, mivel Pat Mcgrath Fetisheyes spirállja után adtam ennek egy esélyt, de annyira kiborított, hogy repült is a kukába, miután hazaértem. Már eleve felvitelnél láttam, hogy tapasztja a pilláimat, ráadásul alig látszik valami, de úgy voltam vele, hogy egy egy-két órás sétához jó lesz. Aha! Hideg idő és maszk... A párától az összes festék a szemem alatt és a szemöldökömön landolt. Szerencsére ajándékba kaptam, úgyhogy nem sírtam a gyors búcsú miatt.

Chanel Stylo Ombre Et Contour Szemhéjfesték Ceruza

Chanel Stylo Ombre Et Contour Szemhéjfesték Ceruza
2021. január 2.

Hát, jó is ez a ceruza meg nem is. Jó, mert szép a színe, tartós, és viszonylag sokáig elég. Rossz viszont, mert semmi extra. Gyakorlatilag az első használatnál eltompul annyira, hogy utána már csak nehezen lehet szemceruzaként használni, mondjuk én annak használom, de például cicásítani nem nagyon tudok vele a tompasága miatt. Ha teljes szemhéjon akarom használni, akkor pedig tényleg nagyon kell sietni, mert gyorsn szárad, és utána robbanthatatlan. Vannak ennél sokkal jobb termékek ebben a kategóriában.

Stila Stay All Day Liquid Lipstick

Stila Stay All Day Liquid Lipstick
2021. január 2.

Tényleg nagyon tartós, alig lehet levakarni micellás vízzel. Sajnos azonban nem sikerült eltalálni az árnyalatot (Rubino, nekem túl sötét), és nem is vagyok túl ügyes a felvitelt illetően, így nem lett kedvenc, nem hiszem, hogy gyakran fogok utána nyúlni.