migfe

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Curlsmith Double Cream Deep Quencher

Curlsmith Double Cream Deep Quencher
2023. október 10.

Gyakorlatilag balzsam helyett használom, minden hajmosáskor. Nagyon szépen rendbe tette és karbantartja a szöszös, hullámos-göndör hajam. Jó az illata is és szépek az összetevők.

Benefit 24-HR Brow Setter

Benefit 24-HR Brow Setter
2023. október 5.

Nagyon szeretem!! Már újra is vettem. A használattal ez is opálosodik kicsit, de ha csak nem kapargatod meg a szemöldököd, nem lesz fehér tőle. Ha kapargatod, akkor ahogy "megbomlik a bevonat", úgy bizony fehérlik majd a szálakon, de ez igazából könnyen elkerülhető azzal, hogy ne nyúlkálj az arcodhoz. :D Szépen fixál, tartós, nagyon jó.

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Concealer

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Concealer
2023. október 5.

Magas fedésű korrektor, kevés is elég belőle. Egy másik árnyalattal lehet, hogy próbát teszek, az LM8 sajnos túl sárga volt rajtam (most a Nars Radiant Creamy Concealer Vanilla-jában találtam meg a tökéletes árnyalatot, ezt viszonyításképp írom). Tartós, jó termék, ajánlom! Beszerezni kicsit nehézkes, mert ugyan árulják webshopok is (pl. a Douglas is Magyarországon), de sok árnyalat hiánycikk. Ha kipróbálom másik árnyalatban, visszajövök csillagozni, de addig csak 4-et kap.

1 ÖSSZETEVŐ