mignon

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naked Smooth Silky Conditioner

Naked Smooth Silky Conditioner
2012. október 12.

Eddig használt legjobb balzsamom :) Nagyon jó puhává teszi a hajat, és nem zsírosít. Nem is tudom mikor voltam utoljára ennyire elégedett balzsammal :)
Nekem se igazán tetszik, hogy nehezen jön belőle, de annyira nem is bánom, mert nem kell nagy mennyiséget használni, mint más balzsamnál.
Egyébként remélem nem fog megszűnni, mert ma láttam, hogy féláron adják a DM-ben, kiárusítás címkével....

Essence Hegyező

Essence Hegyező
2012. szeptember 29.

Nekem kék van, de a lényeg, hogy imádom. Korábban kölcsön hegyezőt használtam, aztán vettem magamnak egy NYC márkájút, de azonkívül, hogy gyilkolta a szemceruzámat, nem csinált semmit. Megvettem ezt, és működik :) Nem töri ki a hegyét, imádom :)

Listerin Softmint Sensation Antibakteriális Szájvíz

Listerin Softmint Sensation Antibakteriális Szájvíz
2012. július 24.

Most egy hete ezt használom, és szerintem valóban enyhe a többi Listerine-hez képest. Korábban a Coolmint és Freshburst változatokat próbáltam, azelőtt pedig a Meridol szájvizet használtam évekig (az a Listerine-hez képest csapvíz). A többi Listerine-t elég küzdelmes volt a számban tartani és öblögetni vele fél percig, ezzel nincs ilyen probléma, de a hatása ugyanaz. Azt hiszem ennél maradok, ezt "könnyebb" használni napi kétszer.
A reklámban a srác tuti valami színes csapvízzel öblöget, mert csöppet sem torzul az arca, nem úgy mint nekem, amikor először kipróbáltam.

1 ÖSSZETEVŐ

Phenethyl Dimethicone EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen