mignon001

Regisztráció dátuma: 2016. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2017. március 12.

Talán rosszul használom, de sajnos nekem sem vált be. Túl szilikonos tapintású, pórusaimon semmit sem változtatott, gyorsabban fényesedik ki a bőröm, ha használom, valamint csomósodást is tapasztaltam. Próbáltam úgy is hogy a hidratálókrémemmel összekevertem egy picit, és úgy kentem fel, de ugyanazokat a problémákat tapasztaltam. Mivel a hidratálókrémem elég jól bevált, én ebben látom a problémát. Nekem drága volt ahhoz, hogy csak a polcomon álljon és csak néha néha nyúljak utána.

The Body Shop Extra Virgin Minerals Loose Powder Foundation Spf 25

The Body Shop Extra Virgin Minerals Loose Powder Foundation Spf 25
2017. február 10.

Én is akciósan vettem, fél áron, és így abszolút megéri. Én csak ezt rakom a bőrömre, mert a folyékony alapozók kikészítik, de jó a fedése, szépen eldolgozható, így elégedett vagyok vele. Rétegezhető, persze nem a végletekig, mert agyonpúderezett fejed lesz tőle. Mellékhatása nincs, hála a csupa zöld összetevőnek. A színben én segítséget kértem az eladótól, mert őszintén, ezeknél az ásványi por alapozóknál lövésem sincs, hogy mi passzol nekem :D Még próbálgatok tovább, de ez kap egy négyest (mert a teljes ár az picit sok lenne érte sztem).

Nonique Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nonique Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2017. február 10.

Szuper kis krém, nem túl nehéz, de érezhetően több, mint egy nappali arckrém. Nekem nem csíp, az illatát egészen megszerettem, jó nagy a kiszerelés, és bio összetevői vannak :) Az arcom reggelre pihe puha, hidratált, nem pattogzom ki tőle, és őszintén remélem, hogy a ráncocskák kialakulását is megelőzi (erről majd updatelek 8-10 év múlva :D ). Árérték arányban jó, nekem újravevős, ha csak vmi csodaszer ki nem üti a nyeregből.