mikkamakka75

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

1 ELADÓ KRÉM

Lattafa Ana Abiyedh Leather EDP

Lattafa Ana Abiyedh Leather EDP
2021. október 10.

Pontosan azt kaptam, amit vártam. Ez egy bőrös illat, se több, se kevesebb.

Kifújáskor citrusos bőr, ami hamar átvált egy vetiveres, édes bőrre (itt nincs feltüntetve, de ha hihetek az orromnak, ebben bizony van vetiver..), leszáradás után meg, ami rajtam meglepően hamar bekövetkezik, leginkább csak bőr, minden körítés nélkül. Talán némi pézsmával. De leginkább mégis csak bőr. Ami mondjuk nem is annyira meglepő, tekintve a parfüm nevét 😅 de valahogy olyan hiányérzetem van, amikor viselem. Leginkább csak itthon próbálgatva, a saját örömömre. Már amennyire örömnek nevezhető, hogy bőrkabát szagom van 🤣

Valóban van némi Cabochard áthallás, de az azért egy sokkal ütősebb, összetettebb illat volt, mint ez (a régebbi kiadások legalábbis..).

Az ún. kompromisszummentes parfümgardróbomban, amin erősen dolgozok, egészen biztosan nem lesz bérelt helye, de egyelőre nincs szívem elajándékozni családon belül sem (pedig lenne rá jelentkező), mert valahogy van benne valami, ami miatt magamon akarom érezni, nem máson 😃

Részemről ez még így is csak 4*, amit a felettébb kedvező ár sem tud feljebb tornázni..

Kiehl's Original Musk EDT Spray

Kiehl's Original Musk EDT Spray
2020. december 29.

Viszonylag friss KM szerzeményem, ami azt hiszem rövid úton megy is majd tovább. Kupakból szimatolva még csak-csak (najó, nem is annyira kicsit 😅), de magamra fújva sajna egyáltalán nem hozza azt az állatias vad buja pézsmát, amit igazán szerettem volna.

Amit az én kémiámmal kalákában produkálnak, az egy teljesen visszafogott, már-már lefojtott púderes-virágos, épphogy egy pirinyót "original" musk. Cseppet sem vadabb, mint a Jovan Musk, megkockáztatom, még annyira sem az... Legnagyobb sajnálatomra... Ja, ezt már írtam.. 😳🤣

Hol van itt a testszag, izzadt mocskos állat, bőrszag stb..???!!!! Nem tudom, de hogy nem rajtam, az biztos 🤔😅

Így is kedves-kellemes, csak hát én nem ezt vártam, nem erre fizettem be.. így 4 csillagocskánál többet, ha meggebedek se ér..

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro
2020. október 16.

Fehér illat, ez vitathatatlan. Kicsit több, mint a frissen mosott puha fehér fürdőköpeny, amibe kifürődve, -piperézve, bekrémezve belebújok, viszont sokkal kevesbb, mint amit a leírások és (főleg) az illatjegyek alapján vártam. Vagy gondoltam. Vagy mint amit parfümként viselnék. Vagy parfümnek neveznék. Nem találom a cikláment, a lucfenyőt inkább már nem is keresem 😅 Csavar, mélység, rétegek.. ööö.. lapozzunk 😂
Ha ráírnák, hogy Nivea edt vagy Betty B. Pure, hát simán elhinném, azoknak van ilyesmi krémillatuk.
Kellemeske, nem mondom, már ameddig tart (ez rajtam percekben mérhető..), de a világon semmit nem mozgat meg bennem. Egy kicsit talán bosszant. Ennyi.
Nagy durranást mondjuk nem vártam, nem is kaptam. Nekem ez csak közepeske 🙈