mikkamakka75

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Kiehl's Original Musk EDT Spray

Kiehl's Original Musk EDT Spray
2020. december 29.

Viszonylag friss KM szerzeményem, ami azt hiszem rövid úton megy is majd tovább. Kupakból szimatolva még csak-csak (najó, nem is annyira kicsit 😅), de magamra fújva sajna egyáltalán nem hozza azt az állatias vad buja pézsmát, amit igazán szerettem volna.

Amit az én kémiámmal kalákában produkálnak, az egy teljesen visszafogott, már-már lefojtott púderes-virágos, épphogy egy pirinyót "original" musk. Cseppet sem vadabb, mint a Jovan Musk, megkockáztatom, még annyira sem az... Legnagyobb sajnálatomra... Ja, ezt már írtam.. 😳🤣

Hol van itt a testszag, izzadt mocskos állat, bőrszag stb..???!!!! Nem tudom, de hogy nem rajtam, az biztos 🤔😅

Így is kedves-kellemes, csak hát én nem ezt vártam, nem erre fizettem be.. így 4 csillagocskánál többet, ha meggebedek se ér..

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro
2020. október 16.

Fehér illat, ez vitathatatlan. Kicsit több, mint a frissen mosott puha fehér fürdőköpeny, amibe kifürődve, -piperézve, bekrémezve belebújok, viszont sokkal kevesbb, mint amit a leírások és (főleg) az illatjegyek alapján vártam. Vagy gondoltam. Vagy mint amit parfümként viselnék. Vagy parfümnek neveznék. Nem találom a cikláment, a lucfenyőt inkább már nem is keresem 😅 Csavar, mélység, rétegek.. ööö.. lapozzunk 😂
Ha ráírnák, hogy Nivea edt vagy Betty B. Pure, hát simán elhinném, azoknak van ilyesmi krémillatuk.
Kellemeske, nem mondom, már ameddig tart (ez rajtam percekben mérhető..), de a világon semmit nem mozgat meg bennem. Egy kicsit talán bosszant. Ennyi.
Nagy durranást mondjuk nem vártam, nem is kaptam. Nekem ez csak közepeske 🙈

Blumarine Dange-Rose

Blumarine Dange-Rose
2020. október 10.

Kedves illat, csodás, de kicsit csalóka üvegben. Itt ugyanis az üvegen kívük nincs sajnos semmi dark és veszélyes.

Az elején bazsalikomos, cseppet borsos rózsaillat egy rövid időre bolgár rózsaolajba fordul.. aztán gyorsan összeszedi magát és leszárad egy, ugyan még mindig rózsás, de már sokkal visszafogottabb, kasmíros, épphogy pacsulis krémillatba. Ha véletlenül a pulcsimra is jut, ott tovább "élvezhetem" a bolgár folklórt 😅 de a bőrömön inkább a már lentebb említett Lalique illatra hasonlít, csak míg az egy könnyebb kis krém illata rajtam, ez egy vastagabb zsíros krémé. Nyomokban ott van a Gres Rosalie porcukros rózsá-mandulás lokum illata is, de közel sem olyan töményen és lineárisan, mint abban, inkább csak fel-felbukkan néha..

Tartóssága nem rossz, hatósugara rajtam messze van a vegyifegyvertől. Simán teszek 3-4 fújást magamra és azt ismétlem is néhány óránként, mégsem dőlt még ki senki mellőlem 😅 A Kedves szerint "babaillat", ami nálunk azt jelenti, hogy finom az orrának és illik a babájához (ööö.. ez én volnék..), úgyhogy már megérte 😂

Részemről simán lehetne borsosabb, bazsalikomosabb (pedig azt utálom, vagyis eddig azt hittem), pacsulisabb, intenzívebb és valahogy sötétebb, de ugye ne akarjunk mindent egyszerre. Ez olyan, amilyen és nekem így is simán 4 csillagos *

(Ha büdös lenne, akkor is imádnám az üvegéért, de ez nem ide tartozik 👀)