mikkamakka75

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Rohto Skin Aqua Gold UV Super Moisture Gel SPF50+ / PA++++

Rohto Skin Aqua Gold UV Super Moisture Gel SPF50+ / PA++++
2019. szeptember 28.

Vàrosi mindennapokra, amikor nem vagyok napon fél órànàl többet, teljesen jó volt, hidratàl, nem zsírosít, sminkelni is jól lehet rà, de nekem a tengerparton megbukott. Nem spóroltam vele, bőven kentem az arcomra, naponta 4-5 alkalommal ismételtem is, mégis kijöttek a pigmentfoltjaim. Úgy nézek ki, mint egy hiéna 😂 ..az orrom meg kicsit leégett. Mindezt úgy, hogy kb soha nem égek le. Vagyis de. Most, ezzel a fenyvédővel. Ez így nekem igencsak messze van a csodaszertől 😏

Alverde Tinted Lipbalm

Alverde Tinted Lipbalm
2019. szeptember 14.

Raspberry àrnyalatban van meg, de ennek ugyan semmi köze nincs a màlna színéhez, inkàbb egy erősen sàpasztó rózsaszín 😅
Rajtam pigmentàltabb, mint sok hidratáló rúzs, viszont nem kenődik feleannyira sem, mint azokból a legtöbb. Így is eltűnik 20 perc alatt a fele szín (amit egyàltalàn nem bànok), de f*ngom nincs, hogy hova lesz 😂
Hidratàló hatàsa az én szàraz, néhanap rongyosra cserepesedő ajkaimon is megfelelőnek nevezhető, de azért nem egy Carmex..
Pàrszàz forintot megér, hogy strandolàskor, kiràndulàson, no make up napokon stb. egy kis színt és ápolàst adjon az ajkaimnak, de nyilvàn nem említhető egy napon egy felsőbb kategóriàs hasonló termékkel, ezt ne is vàrjuk..

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2019. szeptember 13.

Elnyílt rózsa, moha és szàraz föld illata rajtam. Sz@rul hangzik, de egyàltalàn nem az. Szeretni kell hozzà a furcsa, egyedi illatokat, meg hàt kell hozzà egy elég erős karakter is, ami elbírja ezt a furcsasàgot 😅

Ha kicsit minőségibb lenne a kidolgozàs, még talàn szeretném is ezt az illatot, de azért így sem fogja a kukàban végezni :)

Csak csendben jegyezném meg, hogy 5 kolleganőmnek (20 és 36 között) plusz itthon a Kedvesnek mutattam meg, magamban előre kuncogva, hogy mekkoràt néznek és fintorognak majd egy ilyen "förmedvényre".. ehhez képest egy kivétellel mindenki jónak és èrdekesnek tartotta. Hàt erre meg én néztem mekkoràt 😂 Az màr más kérdést, hogy a lànyok magukra azért nem fújnàk 🙄😅 De mivel nem is egy ligàban jàtszunk, ezen egy cseppet sem lepődök meg 😉

Kicsit kàr, hogy egy ilyen jó kis illat-ötletet ilyen gagyin kiviteleznek..