mikkamakka75

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Energy Argánolaj

Energy Argánolaj
2024. január 3.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, köszönöm szépen :)

Többször használtam már argànolajat, de még soha egyet sem ami ennyire megült a bőrömön. Szinte egyáltalán nem szívódik be, pedig viszonylag száraz a bőröm, főleg így fűtési szezonban. Gondolom ez az E vitaminnak tudható be, amivel tartósítják, ami még pluszban jót tehet a bőrnek, de ez sem változtat a tényen, hogy számomra ez így arcra aligha használható hosszabb távon. Kézre jó, mint úgy általában minden olaj, a 3 centis hajamra meg nem próbáltam, bevallom 😅

A külcsín csudiszép, pipetta működik és én személy szerint cseppet sem bánom a kb törhetetlen műanyag flaskát.

Az olaj illata finom.. csak egy bibi van vele.. az, hogy ez nem az olaj illata. Az argánolajnak valóban átható szaga van, ennek a keveréknek viszont erős parfüm illata. Nincs "illat-parám", nem követelmény, hogy minden kencém illatmentes legyen, az viszont igen, hogy ha már parfümöt csempésznek valamibe, az fel is legyen tüntetve az összetevők között. Itt nincs.
Ja, meg extra lifting hatás sincs. Mondjuk nem is vártam, pedig jól hangzik 😂

Mindent egybevetve nekem ez csak egy közepes

Lattafa Ana Abiyedh Leather EDP

Lattafa Ana Abiyedh Leather EDP
2021. október 10.

Pontosan azt kaptam, amit vártam. Ez egy bőrös illat, se több, se kevesebb.

Kifújáskor citrusos bőr, ami hamar átvált egy vetiveres, édes bőrre (itt nincs feltüntetve, de ha hihetek az orromnak, ebben bizony van vetiver..), leszáradás után meg, ami rajtam meglepően hamar bekövetkezik, leginkább csak bőr, minden körítés nélkül. Talán némi pézsmával. De leginkább mégis csak bőr. Ami mondjuk nem is annyira meglepő, tekintve a parfüm nevét 😅 de valahogy olyan hiányérzetem van, amikor viselem. Leginkább csak itthon próbálgatva, a saját örömömre. Már amennyire örömnek nevezhető, hogy bőrkabát szagom van 🤣

Valóban van némi Cabochard áthallás, de az azért egy sokkal ütősebb, összetettebb illat volt, mint ez (a régebbi kiadások legalábbis..).

Az ún. kompromisszummentes parfümgardróbomban, amin erősen dolgozok, egészen biztosan nem lesz bérelt helye, de egyelőre nincs szívem elajándékozni családon belül sem (pedig lenne rá jelentkező), mert valahogy van benne valami, ami miatt magamon akarom érezni, nem máson 😃

Részemről ez még így is csak 4*, amit a felettébb kedvező ár sem tud feljebb tornázni..

Kiehl's Original Musk EDT Spray

Kiehl's Original Musk EDT Spray
2020. december 29.

Viszonylag friss KM szerzeményem, ami azt hiszem rövid úton megy is majd tovább. Kupakból szimatolva még csak-csak (najó, nem is annyira kicsit 😅), de magamra fújva sajna egyáltalán nem hozza azt az állatias vad buja pézsmát, amit igazán szerettem volna.

Amit az én kémiámmal kalákában produkálnak, az egy teljesen visszafogott, már-már lefojtott púderes-virágos, épphogy egy pirinyót "original" musk. Cseppet sem vadabb, mint a Jovan Musk, megkockáztatom, még annyira sem az... Legnagyobb sajnálatomra... Ja, ezt már írtam.. 😳🤣

Hol van itt a testszag, izzadt mocskos állat, bőrszag stb..???!!!! Nem tudom, de hogy nem rajtam, az biztos 🤔😅

Így is kedves-kellemes, csak hát én nem ezt vártam, nem erre fizettem be.. így 4 csillagocskánál többet, ha meggebedek se ér..