mikkamakka75

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT
2019. december 7.

A sokak által említett tartósság, illetve annak hiánya a legkisebb gond(om) ezzel a parfümmel, mivel most, 2 órával kifújás után is érzek a bőrömön némi kis édes gyerekfogkrém illatot 😅😂

Rajtam/nekem ez egy rettentő gagyi kis édeskés valami, se tartása, se stílusa, se semmije. Még csak kedvesnek, szerethetőnek vagy otthonosnak sem mondanám. Van, mint szamárnak a fül... 😂 de ha jobban meggondolom, inkább ne legyen. Nem azért mert olyan rossz, hanem mert olyan semmilyen, hogy azt elmondani nem tudom. Pont annyit ér, amennyibe kerül (8500,-/200ml) Nekem mondjuk annyit se..

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Intensive Moisturizing Hand Treatment

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Intensive Moisturizing Hand Treatment
2019. november 30.

Egyáltalán nem érdekelnek az összetevői.. nem megenni akarom 😏😂 .. de ez az irtó büdös kakukkfüves illata biztosan elintézte, hogy soha többet ne vegyem meg ezt a kézkrémet..

Egyébkent könnyen beszívódik, selymesek lesznek a kezeim (mi más a szilikontól 😅), de igazán kiszáradt, "hidegidős", esetleg ekcémás kezekre ez harmatgyenge mutatvány..

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2019. november 2.

Vízhiányos bőrre kenem reggel-este és sokkal hidratáltabb a bőröm vele, mint nélküle. Szem köré is mehet, nem irritál. Nekem maradéktalanul felszívódik, nem érzem, hogy ragacsos maradna. Külön szeretem, hogy nem vizes, de nem is kimondottan olajos az állaga, inkább a kettő között valahol.
Nyilván nem csodaszer (ilyen mesékben már rég nem hiszek 😅), de hozza amit ígér, így részemről 5 csillag..