miko02

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2016. május 26.

17-18 éves lehettem, amikor először használtam ezt. Mára már el is felejtettem, pedig annak idején jó pár üveggel elfújkáltam! Most véletlen láttam meg egy boltban. Ez akcióban volt, én meg nyári parfümöt kerestem... Úgyhogy hazahoztam újra, és nem bántam meg.
Igaz, hogy elsőre kicsit édes, de nekem leszáradás után pont olyan kellemessé szelídül ez a vattacukrossága, és előjön hozzá egy kicsit fanyar citrusos illat. Szuperül kiegészítik egymást, és nagyon tartós is. Kibírná úgy az egész napot, hogy ha nem is frissíteném fel egy idő után.
Szerintem ez a legjobb Beyoncé illat, mint megjelenésében, mint illatjegyekben. Így akcióban az ára is megérte.
Most, hogy újra felfedeztem magamnak ezt a parfümöt, meg kell állapítanom, hogy még mindig jól működünk mi együtt! :-)

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT
2016. május 25.

Egy illatmintát kaptam egyszer belőle. Csak úgy magamra fújtam minden odafigyelés nélkül, mert éppen untam a parfümjeimet. Utána egész nap azon gondolkoztam, hogy vajon mit fújhattam magamra reggel, mert egész nap benne volt az orromban. Amikor kiderült, hogy ez az, tudtam, hogy a következő parfüm a kívánságlistámon ez lesz! Sok idő telt el azóta, de most végre megvan. :-)
Ugyanaz a szuper friss, lágy, púderes nőies illat, amire emlékeztem. Így nyár elején ennél tökéletesebbet el sem tudnék képzelni! Biztos, hogy sokat fogom a jövőben is használni!
Ja, és az üvegért odavagyok!! Éljen soká a masnis-kupak! :-)

Coco Mademoiselle Touche De Parfum

Coco Mademoiselle Touche De Parfum
2016. május 25.

Elegáns kis darab, de tökéletesen felesleges. Én ajándékba kaptam, különben nem dobtam volna ki rá közel 30.000 forintot. A kialakítása nem rossz, bár ez a "megnyomom a tetejét és kiugrik a pálcika" megoldás elég proli... Ez is lehetett volna csavarós, mint az utántöltős változatok. A velúr tok nagyon sikkes! Annak örülök talán a legjobban.
Amúgy kellemes használni, gyorsan be is szívódik a bőrbe, nem hagy maga után semmilyen zsíros érzetet, vagy foltot a ruha nyakán, ha véletlenül odaér. Számomra nincs gond a tartóssággal, de én a pisszentős parfümöket is felfrissítem mindig kora délután. A két parfümözés közti 5-6 órát gond nélkül bírta nekem, de az egész napos tartósságról nem tudok mit mondani.
Az sajnos tényleg kitalálhatatlan, hogy mennyi kence van a tégelyben. Ezért is adok 3 pontot, meg azért, mert szemtelenül kevés mennyiséget adnak arcpirítóan magas áron!!
Úgy gondolom, hogy nem az itthoni pénztárcákhoz szabták, de külföldön biztosan van létjogosultsága. Ha másoknak nem, hát a Chanel-ínyenceknek szép darab lehet a gyűjteményükbe. Valószínű az enyém is oda fog kerülni, és csak különleges alkalmakkor fogom elővenni, ami megkíván egy kis "luxust". :-)