miko02

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Pem Delian Pioneer 0.05% Retinal Szérum

Pem Delian Pioneer 0.05% Retinal Szérum
2023. október 20.

Véletlenül találtam rá pár hónapja a drogériában, azóta lassan el is fogy az első tubus. Durván kanárisárga, kissé folyós állagú cucc, ami felkenés gyorsan beszívódik és nem is hagy maga után ragacsos érzetet. Nagyon sokat egységesített az arcbőrömön, sokkal szebb a bőröm a használatától. Egyértelműen neki köszönhető a változás, mert az elmúlt hónapokban nem került be új hatóanyag a rutinomba. Nem vettem újra, hanem G&G 0,1%-os retinallal próbálkozom a továbbiakban, de ha 0,05-re visszavennék a későbbiekben, kizárólag ezt fogom venni.

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum
2023. október 20.

Lassan egy üvegcsével elhasználok. Szerettem, könnyű, vízszerű, testesebb szérum, ami hamar beszívódik és csak enyhén hagy maga után ragacsos érzetet. elég jól működött is, sokat segített a bőrképemen. Jelenleg egy olyan C-vitaminos szérumot használok, amiben van szalicilsav, így ezt ezért nem veszem újra, de ha az elfogy és esetleg megint olyan terméket keresnék, amiben a szalicil a fő fókusz, tudom, hogy ehhez bátran visszatérhetek.

L'Oreal Paris Revitalift Clinical Derm-Grade 12% Vitamin C Szérum

L'Oreal Paris Revitalift Clinical Derm-Grade 12% Vitamin C Szérum
2023. október 20.

Elégedett vagyok a termékkel, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. A foltokon jelentősen halványított, illetve egyenletesebb a bőrtónusom is. Pár hét után az szérum opálos színe ilyen narancssárgába hajló lett, de az illata nem változott - ami meglehetősen erős -, ezért elhasználtam. Már a második üveggel használok belőle, összességében elégedett vagyok a termékkel. Azért csak 4 csillag, mert szűk a pipettája, illetve a vége fele nagyon kell az üveggel és a pipettával ügyeskedni, hogy el tudjam használni valóban az összes szérumot. Jó egy hétre való mennyiség az, amit úgy kellett kipecázni az első üvegből, úgyhogy ezt a gyártó átgondolhatná.