miko02

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2022. január 19.

Idén nyáron vettem nyaralásra, a legmelegebb időszakra. Nagyon szépen tette a dolgát. Ugyan lebarnultunk tőle, de nem égett le egyikünk sem. Közepesen vízállónak mondanám inkább, délután fele újra kellett kennünk magunkat, mert az egész napos fürdőzés során leázott. De ezt leszámítva tényleg tökéletes termék. Hárman használtuk egy hétig mindennap kétszer és még kétharmada megvan úgy, hogy nem sajnáltuk. Szép az összetevőlistája is, csak ajánlani tudom. Mi csak testre kentük, arcra más terméket választottam.

Yves Rocher Olive Petit Grain Relaxing Body Lotion

Yves Rocher Olive Petit Grain Relaxing Body Lotion
2021. november 19.

Imádom ezt a terméket, tavaly karácsonyra kaptam a barátnőmtől. Nagyon gyorsan beszívódik, nincs tőle olyan nehéz érzés a bőrömön, nagyon kellemes az illata, egyszóval szeretem. Csak 1 hónapja használom, de ha elfogy, biztos újraveszem, ha majd lehet kapni. :-)
A 390 ml-es, pumpás kiszerelés van meg, ami egyelőre jól működik, szeretem, remélem nem fárad el a vége felé sem majd.

Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Sampon

Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant Sampon
2021. október 7.

Nagyon elégedett vagyok vele, tényleg azt tudja, amit megígér. Június közepe óta szinte naponta használom és még több, mint a fele megvan. Az illata nagyon kellemes és tetszik az állaga is. Prémium kategóriás termék.