Mila85

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. április 8.

Alapvetően 5 csillagot is érhetne ez a termék, ha picit jobban hidratálna önmagában. Nekem is kevés, de nekem kb a hialuron savas feltöltés tud csak csodát tenni a kezeimmel, sajnos annyira nyanyás, gyerekkorom óta:(. Viszont amiért nagyon szeretem - és több tubussal is vásároltam- mert univerzális alap krém: testápoló, arckrém, kézkrém. Én teszek hozzá pár pumpa Tindigo rich and cozy olajat és azzal kenem be magam tetőtől talpig ha egy erősebb hidratálásra vágyok. Éjjelre a kezemet, mindig így kenem be. Szerintem ez a krém szuper erre, hogy olajokkal turbózzuk, vagy arcra szérumokkal is működik. Ennyit tud, ára is ennyi, szerintem így rendben van. Érzékeny bőrömre szuper.

Solone Princess Rose Garden Üde Hatású CC Krém SPF25

Solone Princess Rose Garden Üde Hatású CC Krém SPF25
2020. december 28.

Már több mint egy éve használom, nagyon nagy kedvencem. Végre elég világos, és nem oxidálódik sötétebbre a világos nyakamhoz képest. Illata semmi, hidratál, szépen egységesít, én télen nyáron használtam, nyáron kevertem hozzá sötétebb bb krémet. Tökéletes nekem és nem tudom sehonnan újra rendelni...SOS keresem ha van eladó valakinek.

Evy Sunscreen Mousse SPF50

Evy Sunscreen Mousse SPF50
2020. június 14.

Nem is tudom hányasra értékeljem...kisfiam bőrére vettem aki 10 hónapos volt amikor vettem, már azóta egy hónap eltelt. Baromi jó volt a leírása, meg hogy babákra is lehet, meg se néztem az összetételt...nem vagyok elájulva és igazából nem tetszik, hogy nem tudom mennyi az UVA. De ez még a kisebb zavaró tényező. Ami miatt kb használhatatlan kicsi izgő mozgó gyerekre, pici pofira, karokra, lábra, mini kézfejre (amik ugye babakocsiból kilógnak), az állaga. Egy kemény száraz hab, ami elkenhetetlen, sokszor leesik, de ha sikerül bekennem szegényt, akkor meg ragadós a kis teste. Komolyan óriási csalódás volt ahogy kinyomtam....pedig a skinsmartos cuccokkal mindig elégedett vagyok évek óta. A védelme nagyon jó, mert nem égett meg, nem is barnul a kis hófehér tökéletes bőre. Medencézett is vele. Tehát tényleg strapabíró ahogy írják, de ez a hab állag katasztrófa. Az én csúnya pigmentfoltosodó kézfejemre kenegetem, meg a kicsire is, de mást fogok neki venni, mert idegileg nem bírom:D a kicsi se. Kár érte.
Frissítés: kicsit megsajnáltam ezt a terméket, adtam még egy pontot, mert valójában a hab állaga a rossz, de szépen védi a kisfiam nagyon fehér bőrét.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ