Mila85

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. július 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal
2019. szeptember 29.

Ez egy szuper termék, csodálatos összetevők, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó. Szerencse hogy nem vettem újra egy drágább arclemosó balzsamot. Én imádom a balzsamokat, főleg télen. Az arcbőröm eléggé száraz szokott lenni télen, úgyhogy jöhet minden ami táplál hidratál. Nagyon kellemes vele átmasszírozni az arcot, szuperül tisztít, és nem lesz ragacsos olajos az arc, bár általában még egy pici evelin hialuronos arclemosó géllel is lemosom az arcomat, de ha nem akkor is tiszta puha. Arcmasszírozáshoz is imádom ezt a terméket, jobb mint a sima olajok, mert ez valahogy nem szívódik be. Ajánlom, vegyétek, én a héten 2000 ft-ért vettem párat.

Gosh Szájkontúr Ceruza

Gosh Szájkontúr Ceruza
2019. július 11.

Szép kialakítás, elegáns fekete, le van fóliázva. Viszonylag sok szín, de a világosabb nude színeket hiányolom, A nougat crisp úgy kb jó, de van amikor rúzzsal világosítom. Tartós nem szárít, egész ajak kitöltésére is jó és jól mutat.Száraz szájra azért nem ajánlanám. Ez a márka szerintem elég jó minőségű drogériás vonalban, árban is picit magasabb, de én úgy gondolom megéri. Szeretek haladni a sminkeléssel, ezért legtöbbször a ceruzát használom.

Catrice Ajak Alapozó Ceruza

Catrice Ajak Alapozó Ceruza
2019. július 11.

Nagyon remélem hogy a 020 árnyalat nem azért van leakciózva mert kivonják... nekem a tökéletes nude szájszín. Vettem is tegnap gyorsan kettőt, de ha még találnék máshol vennék. Főleg úgy használom hogy ezzel megcsinálom a számat teljesesn és kész, vagy ütögetek rá ajakbalzsamot, vagy valamilyen sheer rúzst. A gosh szájkontúr ceruzája valahogy nekem jobb, krémesebb, jobban siklik, tartósabb ezért 4 csillag, viszont ott nincs meg ez a szín ami nekem a tökéletes az arcbőrömhöz. Nagyon szép természetes, világos bőrűeknek is jó árnyalat ez a 020.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ